Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Joanna Jędrzejczyk i Michał Materla wspierają dzieci w walce z rakiem.

Gwiazdy świata sztuk walki przyłączają się do promowania Fundacji Cancer Fighters. Zachęcają do przekazania 1% podatku na leczenie podopiecznych organizacji.
Maciej Gruszczyński
Maciej Gruszczyński
Joanna Jędrzejczyk, Cancer Fighters WP SportoweFakty / Joanna Jędrzejczyk, Cancer Fighters

Michał Materla to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników mieszanych sztuk walki w Polsce. Jego niesamowite pojedynki przeszły do historii federacji KSW. Nie tak dawno sportowiec miał możliwość zaprezentować swoje nieco inne oblicze. Materla wziął udział w specjalnej sesji zdjęciowej, podczas której wcielił się w rolę… kucharza. W sesji wziął również udział 3-letni podopieczny Fundacji Cancer Fighters.

Nasz mały Wojownik Wojtuś walczy z chorobą nowotworową. Marzy o tym, aby w przyszłości zostać zawodowym kucharzem. Poprzez wspólną sesję z Michałem Materlą choć na chwilę mógł przenieść się do kulinarnego świata. Podobne sesje organizowaliśmy już kilka tygodni temu. Wtedy nasi podopieczni stawali się strażakiem i informatykiem, a wspierali ich w tym żużlowcy: Maciej Janowski, Piotr Protasiewicz, Bartosz Smektała, czy Michał Gruchalski - opowiada Marek Kopyść - prezes Fundacji Cancer Fighters.

Jak co roku kampanię 1% wspiera również gwiazda federacji UFC Joanna Jędrzejczyk. W myśl idei: Nie wystarczy marzyć, trzeba tym marzeniem pomóc - zachęca do wspierania kolejnych działań Fundacji oraz przekazania 1% podatku podatku.

Pierwsza część każdego roku jest dla nas niezwykle istotna. Można śmiało powiedzieć, że środki przekazane z 1% podatku dają nam możliwość bezpiecznego funkcjonowania w kolejnych miesiącach. Chcemy działać jeszcze więcej i jeszcze bardziej skutecznie. W Fundacji przybywa podopiecznych, a naszym głównym celem jest zagwarantowanie im jak najlepszych warunków leczenia. Każdy przekazany 1% podatku daje nam zdecydowanie większe możliwości - dodaje Piotr Misiewicz - koordynator Fundacji.

1% podatku dla Fundacji Cancer Fighters można przekazać wpisując w swoim rozliczeniu numer KRS: 0000581036.

Cancer Fighters Cancer Fighters

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×