FEN 33. Kolejna Polka nie dała jej rady. Kapitalny debiut Ukrainki w Fight Exclusive Night

Jekatierina Szakalowa (5-1) pokonała jednogłośną decyzją sędziów Izabelę Badurek (8-7) na gali FEN 33: LOTOS Fight Night w Warszawie. Ukrainka po raz kolejny pokazała się z dobrej strony przed polską publicznością.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Jekatierina Szakalowa Materiały prasowe / FEN / Na zdjęciu: Jekatierina Szakalowa
Pierwsza runda pod dyktando Szakalowej. Bardziej doświadczona Polka ustępowała reprezentantce Ukrainy w każdej płaszczyźnie. 23-latka z Charkowa mogła skończyć Badurek przed czasem, ale była zawodniczka UFC zdołała przetrwać serię ciosów, jaka spadła na nią w parterze.

Także druga runda zdecydowanie na korzyść Jekatieriny Szakalowej. Ukrainka ponownie trafiała częściej, a na dodatek efektownie sprowadziła rywalkę do parteru. Izabela Badurek walczyła o przetrwanie.

23-latka błyszczała w klatce również w ostatnim starciu. Badurek ambitnie starała się odwrócić losy pojedynku, ale bezskutecznie. Pogromczyni Róży Gumiennej pewnie dowiozła zwycięstwo do końcowego gongu.

ZOBACZ WIDEO: KSW 59. Szybkie zwycięstwo Pudzianowskiego. "Byłem załamany po informacji o problemach Bombardiera"

Jekatierina Szakalowa udanie zadebiutowała w Fight Exclusive Night. Utytułowana grapplerka z Charkowa zwyciężyła po raz piąty w MMA.

W głównym pojedynku gali FEN 33 w Warszawie Kacper Formela zmierzy się z Damianem Frankiewiczem.

Zobacz także:
-> MMA. Jan Błachowicz zabrał głos w sprawie walki Polaka o pas
-> Znamy pierwszych bohaterów KSW 60! Gala już w kwietniu

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×