Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

MMA. Znamy szczegóły kolejnej walki Michała Materli. Gala poza Polską

To oficjalne! Były mistrz KSW w wadze średniej, Michał Materla już 5 czerwca wróci do oktagonu w nowej organizacji. EFM SHOW odkrywa kolejne karty.
Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Michał Materla Materiały prasowe / KSW/Sebastian Rudnicki / Na zdjęciu: Michał Materla

Michał Materla ma na koncie prawie 40 profesjonalnych walk. Swoją karierę rozpoczął w 2013 roku, kiedy to pokonał Tomasza Janiszewskiego (walczącego 9 kwietnia podczas gali EFM SHOW).

Droga "Cipao" dość szybko przecięła się z KSW, gdzie stoczył większość swoich dotychczasowych walk. Ma na swoim koncie 29 zwycięstw. Ostatnie jego starcie to przegrana z Roberto Soldiciem podczas KSW 56.

Michal Materla wraca do EFM

36 latek powraca do oktagonu EFM. Dlaczego powraca? Materla w EFM już walczył - w czerwcu 2020 wygrał z Wilhelmem Ottem i został mistrzem European Fight Masters w wadze średniej. Teraz będzie miał okazję obronić swój pas podczas gali w Bułgarii, która odbędzie się 5 czerwca. 

ZOBACZ WIDEO: Są bonusy po gali KSW 59. Takiej sytuacji jeszcze nie było!

Michał Materla jest nie tylko zawodnikiem EFM SHOW, ale również jej współwłaścicielem. Podczas rebrandingu organizacji w marcu 2021, Materla dołączył do głównych inwestorów.

Z kim zawalczy Michał Materla?

Przeciwnika Materli poznamy niedługo. Jak zapowiedział Norbert Sawicki (jeden z właścicieli EFM SHOW) możemy się spodziewać pojedynku rangi europejskiej, tak aby dostarczyć najlepszych zawodników i najlepsze starcia!

Gala EFM SHOW 2 odbędzie się 5 czerwca w Sofii w Bułgarii. Dla polskich widzów będzie dostępna w systemie PPV.

EFM SHOW już 9 kwietnia w WP Pilot

Podczas EFM SHOW odbędzie się aż trzynaście walk. Na widzów czeka moc sportowych atrakcji, które zapewni między innymi rywalizacja extra fight, czyli walki w najmniejszej klatce na świecie do upadłego!

WP Pilot jako pierwszy umożliwił zakup dostępu do gali EFM SHOW. Można go nabyć w dwóch opcjach: z dostępem do kanału z galą w płatności jednorazowej oraz z dostępem do kanału z galą EFM SHOW oraz 46 kanałami z pakietu Starter Plus w przypadku włączenia subskrypcji.

Zobacz także:
Wielkie MMA w TVP Sport. Stacja nabyła prawa do gal dużej organizacji
Mistrz szykuje się do walki. Duże wzmocnienie w EFM SHOW

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Informacja prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×