Prowokował Błachowicza, a kilka dni później miał wypadek. Luksusowe auto rozbite

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Na zdjęciu: Chamzat Czimajew
Instagram / / Na zdjęciu: Chamzat Czimajew
zdjęcie autora artykułu

Szwedzki wojownik MMA przez jakiś czas nie będzie mógł jeździć swoim mercedesem. Wschodząca gwiazda UFC zaliczyła niebezpieczny wypadek w stolicy Czeczenii.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=76470]

Chamzat Czimajew[/tag] kilka dni temu stał się znany w Polsce, a to za sprawą swojej wypowiedzi na temat Jana Błachowicza. 26-letni Szwed stwierdził, że bez większych problemów pokonałby polskiego mistrza UFC. Teraz znowu zrobiło się o nim głośno, ale z innego powodu.

Zawodnik UFC miał bowiem niebezpieczny wypadek w Groznym. "Borz" wprawdzie jest Szwedem, ale ma czeczeńskie korzenie. Stąd też jego wizyta w tym regionie Rosji.

Rosyjskie portale internetowe publikują zdjęcia i nagrania rozbitego Mercedesa. Auto należy właśnie do Czimajewa, a otrzymał je w prezencie od Ramzana Kadyrowa. Na materiałach widać jedynie mocno roztrzaskany przód auta.

Portal sports.ru donosi, że nikt nie ucierpiał w wyniku wypadku. Nie wiadomo jednak, jak to się stało, że pojazd nagle wypadł z trasy. Możliwe, że niebawem sam zawodnik zdradzi więcej na Instagramie, gdzie jeszcze przed wypadkiem chwalił się swoim samochodem.

Rozpętała się bójka, padły strzały. 20-latek w krytycznym stanie >> Hubert Hurkacz spełnia motoryzacyjne marzenia. Jest czego zazdrościć >>

ZOBACZ WIDEO: Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC po fatalnej kontuzji. "To nie będzie pożegnalna walka"

Źródło artykułu:
Komentarze (1)
avatar
TOM81
26.04.2021
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Jaki ku..a Szwed?!  Czeczeński uciekinier-wielki wojownik, zdrajca narodu czeczeńskiego.