Krzysztof Jotko - Sean Strickland. Bukmacherzy wskazali faworyta

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Douglas P. DeFelice / Na zdjęciu: Krzysztof Jotko (z prawej)
Getty Images / Douglas P. DeFelice / Na zdjęciu: Krzysztof Jotko (z prawej)
zdjęcie autora artykułu

W nocy z soboty na niedzielę Krzysztof Jotko stoczy kolejną walkę w UFC. Podczas gali w Las Vegas jego rywalem będzie Sean Strickland. Bukmacherzy mają w tym pojedynku wyraźnego faworyta.

W tym artykule dowiesz się o:

Krzysztof Jotko walczy w UFC od 2013 roku i ma najdłuższy staż z reprezentantów Polski w amerykańskiej organizacji. W nocy z soboty na niedzielę zawodnik pochodzący z Ornety stoczy już czternasty pojedynek w szeregach największej organizacji MMA na świecie i powalczy o dziesiąte zwycięstwo.

Sean Strickland jest jednak zdecydowanym faworytem bukmacherów. Kurs na jego zwycięstwo oscyluje w granicach 1.35, gdy w przypadku Jotki sięga aż 3.2. Polak z pozycji underdoga postara się o niespodziankę. W przypadku wygranej 31-latek powinien awansować do czołowej "15" rankingu wagi średniej w UFC. Jotko i Strickland mają podobne doświadczenie w MMA. Reprezentant American Top Team stoczył dotąd 26 pojedynków (22 wygrane), a jego przeciwnik 25 (również 22 wygrane). "Tarzan" w UFC walczy rok krócej od Polaka.

Starcie polsko-amerykańskie odbędzie się w karcie głównej gali UFC Vegas 25. W walce wieczoru Dominick Reyes zmierzy się z Jirim Prochazką. Transmisja z gali od 4.00 w Polsacie Sport.

Zobacz także: KSW 60. Boli od samego patrzenia. Zobacz, jak "Złoty Chłopiec" zdobył pas [WIDEO] KSW 60. De Fries brutalnie rozbił poprzedniego Polaka! Sędzia musiał to przerwać [WIDEO]

ZOBACZ WIDEO: Cóż to były za akcje! Są bonusy po kosmicznej gali KSW 60

Źródło artykułu: