KSW 60. Boli od samego patrzenia. Zobacz, jak "Złoty Chłopiec" zdobył pas [WIDEO]

Marian Ziółkowski na KSW 60 przystąpi do pierwszej obrony pasa w wadze lekkiej, mierząc się z Maciejem Kazieczką. "Złoty Chłopiec" tytuł wywalczył w efektownym stylu, a przy okazji wziął odwet na Romanie Szymańskim. To był ciężki nokaut.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Marian Ziółkowski efektownie wywalczył pas KSW YouTube / Marian Ziółkowski efektownie wywalczył pas KSW
Szymański i Ziółkowski po raz pierwszy zmierzyli się jeszcze w organizacji Fight Exclusive Night, kiedy w marcu 2016 roku na gali FEN 11 rywalizowali o mistrzowski tytuł w wadze do 70 kg. Wówczas lepszy okazał się poznaniak.

Rewanż po ponad czterech latach odbył się już w KSW. Stawką ponownie był tytuł, tym razem największej organizacji MMA w Europie.

Marian Ziółkowski pokazał, że od pierwszej walki poczynił duży progres, trenując w nowym klubie i tym razem pojedynek toczył się pod jego dyktando. Rozbity Szymański musiał skapitulować w czwartej rundzie. Soczyste kopnięcie na wątrobę zakończyło pojedynek. Poznaniak zwinął się z bólu, a "Złoty Chłopiec" oszalał z radości.

Zobacz ten pojedynek:

Ziółkowski jest faworytem bukmacherów w starciu z Kazieczką. Na jego korzyść przemawiają warunki fizyczne i doświadczenie. Rywal udowodnił już jednak, że jednym ciosem potrafi zakończyć walkę (zobacz >>>).

Gala KSW 60 będzie dostępna na żywo 24 kwietnia w Cyfrowym Polsacie oraz sieciach kablowych, a także na KSWTV.com i Ipla.tv w cenie 40 zł. Szczegółowa relacja z wydarzenia na WP SportoweFakty.

Zobacz także:
Ta walka Błachowicza byłaby hitem
Znamy szczegóły kolejnego starcia McGregora

ZOBACZ WIDEO: Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC po fatalnej kontuzji. "To nie będzie pożegnalna walka"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×