WOW! Faworyt ekspresowo znokautowany! Kapitalna seria 25-latka trwa

Adrian Bartosiński (11-0) to autor kolejnej sensacji na KSW 62 w Warszawie. "Bartos" już w pierwszej rundzie pokonał przez techniczny nokaut Michała Michalskiego (9-5). Zawodnik z Rawy Mazowieckiej nadal jest niepokonany w MMA.

Waldemar Ossowski
walka Michał Michalski - Adrian Bartosiński Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: walka Michał Michalski - Adrian Bartosiński
Bartosiński po niecałych dwóch minutach pojedynku posłał rywala na deski, a później nie wypuścił wygranej z rąk, zasypując go gradem ciosów w parterze. Wobec braku odpowiedzi ze strony reprezentanta Ankos MMA Poznań sędzia Tomasz Bronder przerwał starcie.

Dla Adriana Bartosińskiego to najcenniejsza wygrana w zawodowej karierze. 25-latek podtrzymał nieskazitelny rekord i ma na swoim koncie jedenaście zwycięstw z rzędu (dziewięć przez KO bądź TKO).

Zawodnik klubu Octopus Łódź potwierdził, że będzie rywalizował o najwyższe cele w kategorii półśredniej KSW. Uczestnik programu "Tylko Jeden" w debiutanckim starciu dla Konfrontacji Sztuk Walki pokonał Lionela Padillę.

Z kolei Michał Michalski potknął się na ostatniej prostej do walki o tytuł mistrzowski. Przed porażką z "Bartosem" wrocławianin zwyciężył trzy pojedynki z rzędu w KSW z mocnymi przeciwnikami.

Gala KSW 62 trwa w studiu telewizyjnym w Warszawie. Wydarzenie można oglądać w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie oraz sieciach kablowych, a także na KSWTV.com i Ipla.tv w cenie 40 zł. W walce wieczoru Szymon Kołecki zmierzy się z Akopem Szostakiem.