Mateusz Gamrot podkreślił wagę swojej wygranej. "Minuta i po sprawie"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Louis Grasse/PxImages/Icon Sportswire  / Na zdjęciu: Mateusz Gamrot
Getty Images / Louis Grasse/PxImages/Icon Sportswire / Na zdjęciu: Mateusz Gamrot
zdjęcie autora artykułu

Mateusz Gamrot idzie jak burza w UFC. Dwa zwycięstwa, trzy bonusy i zachwyty ekspertów. Zwycięstwo nad Jeremym Stephensem smakuje wspaniale, tym bardziej, że weteran UFC szybko musiał uznać wyższość Polaka. "Gamer" wysunął prosty wniosek.

W tym artykule dowiesz się o:

Gamrot w rozmowie z reporterem UFC przyznał, że w 100 procentach wykonał to, co zakładał ze sztabem trenerskim.

- Plan na walkę był dokładnie taki, jaki wykonałem. Chciałem go poddać, bo wszyscy wiedzą, że Jeremy to świetny striker, ma dużą moc w rękach. Mój plan był prosty - obalić i poddać. Minuta i po sprawie - wyznał były mistrz KSW w wadze piórkowej i lekkiej.

Polak nie obiera łatwej drogi w UFC. Szybko chce udowodnić, że należy do ścisłej czołówki na świecie. Dlatego też mierzy wysoko w kwestii kolejnego rywala.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Błachowicz jak automat. Widać moc!

- Jestem tutaj by udowodnić, że jestem najlepszym zawodnikiem na świecie. Pochodzę z Polski, nazywam się Mateusz Gamrot i jestem gotowy na każdego z czołowej "15" czy nawet "10" - podkreślił.

"Gamer" zaznaczył, że wygrana ze Stephensem jasno pokazuje, że jego słowa o byciu w światowej czołówce nie są na wyrost. Polak dał na to świetny przykład, zerkając na listę walk Amerykanina w UFC.

- Spójrzcie. Jeremy walczył z Yairem Rodriguezem, Zabitem Magomedszaripowem, Gilbertem Melendezem, Frankiem Edgarem, Maxem Hollowayem i innymi zawodnikami z czołówki. Z wszystkimi dotrwał do decyzji sędziów, a ja by wygrać z nim potrzebowałem minuty - powiedział uśmiechnięty Mateusz Gamrot.

Zobacz także:

Wyniki porannego ważenia przed KSW 62 Sarara ma nowego rywala!

Źródło artykułu:
Komentarze (0)