EFM SHOW 2. Materla poznał rywala! Polak ma okazję do rewanżu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Michał Materla kontra Moise Rimbon na EFM SHOW 2
Materiały prasowe / / Michał Materla kontra Moise Rimbon na EFM SHOW 2
zdjęcie autora artykułu

Moise "Swamp" Rimbon będzie przeciwnikiem Michała Materli podczas gali EFM SHOW 2 w Bułgarii. Zawodnicy zmierzą się w umownym limicie do 88 kg.

W tym artykule dowiesz się o:

Francuz bez namysłu przyjął propozycję tego pojedynku. To zawodnik z oldschoolowym podejściem, który nie odmawia walk ani wyzwań. Rywala szybko zaakceptował też Michał Materla, który chce uporać się z demonami przeszłości.

To był rok 2006. Materla razem z Grzegorzem Jakubowskim reprezentowali Stary Kontynent na gali MMA World Freefight Challenge, "Europe vs Brazil". Jakubowski swoją walkę wygrał, pogromcą Materli okazał się Moise Rimbon.

Ta porażka długo stała ością w gardle Michała Materli. Jak się jednak okazuje, "co ma wisieć, nie utonie". Po 15 latach fighterzy znów wejdą razem do klatki.

ZOBACZ WIDEO: Odważne słowa! Mateusz Gamrot nie gryzie się w język: Gram grubo!

Rimbon ma ksywkę "Swamp", czyli bagno. Nadali mu ją koledzy z klubu, z którymi często sparował. Ponoć jak kogoś dorwał w parterze, to już nie można się było z tego wydostać. Grzęzło się, jak w bagnie. Nic dziwnego, Francuz doświadczenie zbierał na światowych arenach, na których mierzył się z gwiazdami MMA. Rywalizował choćby z : Alistairem Overeemem, Antônio Rodrigo Nogueirą, DJ Lindermanem czy byłym mistrzem UFC w wadze ciężkiej Ricco Rodriguezem. Bił się dla Cage Warriors, M1 MFC czy Sengoku.

Rimbon legitymuje się rekordem 25-13-3. Czy Francuzowi w Sofii uda się pokonać Materlę? A może tym razem "Cipao" nie ugrzęźnie we francuskim bagnie? Odpowiedź przyniesie konfrontacja na gali EFM SHOW 2, która odbędzie się 11 września w Bułgarii.

Transmisja w Polsce tylko w PPV.

Zobacz także: Błachowicz motywacją dla Jonesa. "Bones" może wrócić na walkę z Polakiem

Walka życia Arkadiusza Wrzoska na Glory 78. Za nim pierwsze spotkanie z legendą [WIDEO]

Źródło artykułu:
Komentarze (0)