Szykuje się wielki powrót? "Różal" pochwalił się zdjęciem

Zdjęcie okładkowe artykułu: ONS.pl / Pawel Kibitlewski / Na zdjęciu: Marcin Różalski ze swoją partnerką
ONS.pl / Pawel Kibitlewski / Na zdjęciu: Marcin Różalski ze swoją partnerką
zdjęcie autora artykułu

Minęły już ponad cztery lata od ostatniego pojedynku Marcina Różalskiego w KSW. Były mistrz tej organizacji w wadze ciężkiej być może nie powiedział ostatniego słowa w MMA. W jego domu odwiedził go jeden z szefów Konfrontacji Sztuk Walki.

W tym artykule dowiesz się o:

Różalski z KSW był związany w latach 2011-2017. W pokonanym polu utytułowany kickbokser zostawił m.in. Mariusza Pudzianowskiego, Pawła Słowińskiego czy Nicka Rossborough.

27 maja 2017 roku "Różal" w zaledwie 16 sekund znokautował Fernando Rodriguesa Jr na PGE Narodowym i zdobył mistrzowski pas w wadze ciężkiej, który niedługo później zwakował. Od tamtej pory kibice nie widzieli go w walce na zasadach MMA.

Od momentu wygranej z Rodriguesem Marcin Różalski stoczył jeszcze dwa pojedynki - jeden w kickboxingu - wygrał z Peterem Grahamem i jeden na gołe pięści - przegrał z byłym mistrzem UFC, Joshem Barnettem na gali Genesis 1.

Co może oznaczać spotkanie Różalskiego z jednym z szefów KSW, Maciejem Kawulskim? "Oooooo pewnie coś się dzieje, a można spotkanie towarzyskie?" - napisał 43-latek pod zdjęciem.

Warto dodać, że Maciej Kawulski poza KSW jest odpowiedzialny także za projekt Genesis. Czyżby szykowała się druga gala tej organizacji? A może "Różal" powróci do klatki KSW? Tego z pewnością chcieliby kibice.

Zobacz także: Były mistrz KSW chce walki z "Pudzianem" Totalna dominacja! Była mistrzyni KSW błysnęła formą w UFC

ZOBACZ WIDEO: Mariusz Pudzianowski wraca do klatki! Szef KSW o możliwych rywalach "Pudziana" i walce Adamek - Szpilka

Źródło artykułu: