Były mistrz KSW chce walki z "Pudzianem". Prosi o nią szefów organizacji

Mariusz Pudzianowski to główna gwiazda gali KSW 64, która 23 października odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Jak na razie nie ogłoszono jeszcze jego rywala. Chętny do starcia z "Pudzianem" jest były mistrz wagi ciężkiej.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Mariusz Pudzianowski YouTube / KSW / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski
Chęć zmierzenia się z Pudzianowskim zgłosił na Instagramie Fernando Rodrigues Jr. Brazylijczyk zadebiutował w KSW w grudniu 2016 roku i od razu odebrał mistrzowski pas Karolowi Bedorfowi. Tytuł stracił w kolejnej walce na rzecz Marcina Różalskiego, który znokautował go w zaledwie 16 sekund.

Wygrana z Bedorfem była jedyną, jaką "Santo Forte" odniósł w KSW. Poza Różalskim za mocni dla niego okazali się kolejno Michał Andryszak i Satoshi Ishii. Poza pasem polskiej organizacji Brazylijczyk ma w dorobku także mistrzowski tytuł Superior Challenge w wadze ciężkiej.

"Hej wielcy szefowie Martin Lewandowski i Maciej Kawulski. Byłoby zaszczytem zmierzyć się z polską legendą Mariuszem Pudzianowskim. Zróbmy to bossowie, to jedna z największych walk w historii KSW" - napisał na Instagramie fighter z Sao Paulo.

Mariusz Pudzianowski do walki w Łodzi przystąpi po trzech zwycięstwach z rzędu. 44-letnia gwiazda KSW pokonała ostatnio przed czasem Łukasza Jurkowskiego na gali w Ergo Arenie.

Zobacz także:
To była egzekucja. Tak wyglądała ostatnia walka Roberto Soldicia w KSW [WIDEO]
Kolejny hit w UFC! Pogromca McGregora z mistrzowską szansą

ZOBACZ WIDEO: Mariusz Pudzianowski wraca do klatki! Szef KSW o możliwych rywalach "Pudziana" i walce Adamek - Szpilka
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×