Marzenia o UFC prysły! Polak zdemolowany w Las Vegas [WIDEO]

To nie tak miało wyglądać. Faworyzowany Łukasz Sudolski (8-1) w najbliższej przyszłości nie zawalczy w UFC. W głównym pojedynku gali Dana White's Contender Series 41 w Las Vegas Polak został znokautowany przez Igora Poterję (20-2).

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Łukasz Sudolski przegrał przez nokaut walkę o kontrakt z UFC Twitter / Łukasz Sudolski przegrał przez nokaut walkę o kontrakt z UFC
Pojedynek od początku nie układał się po myśli reprezentanta Berserker's Team Szczecin. Sudolski wyraźnie ustępował rywalowi w stójce, przyjmując potężne uderzenia.

Pewny siebie Poterja konsekwentnie rozbijał Polaka, choć ten starał się odpowiadać. Wreszcie Ukrainiec czysto trafił prawym, a później lewym sierpowym, zwalając 28-latka z nóg. Kolejne uderzenia z góry zmusiły sędziego do przerwania pojedynku.

Igor Poterja dzięki efektownej wygranej z Sudolskim wywalczył kontrakt z UFC. 25-latek zwyciężył siedemnastą walkę z rzędu.

Zobacz:

Łukasz Sudolski doznał pierwszej porażki w zawodowej karierze. "Pcheła" zwyciężył wcześniej osiem pojedynków, sześć przed czasem i błyszczał w szeregach organizacji Babilon MMA.

Zobacz także:
"Arcydzieło", "Wielki mistrz". Reakcje z Twittera na zwycięstwo Usyka
Będzie rewanż? Promotor Joshuy nie pozostawia wątpliwości

ZOBACZ WIDEO: EFM Show 2. Zobacz najbardziej widowiskowe nokauty!


Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×