Armia Fight Night 11 – BITWA O NIEPODLEGŁOŚĆ

Walka o mistrzowską szablę kategorii koguciej: Starszy szeregowy Sylwester Miller (10-4) vs Bogdan Barbu (17-12) na AFN 11!

AB
Starszy szeregowy Sylwester Miller (10-4) vs Bogdan Barbu (17-12) na AFN 11! Materiały prasowe / Starszy szeregowy Sylwester Miller (10-4) vs Bogdan Barbu (17-12) na AFN 11!

Na gali AFN z numerem 11 – BITWA O NIEPODLEGŁOŚĆ dojdzie do konfrontacji Sylwestra Millera i Bogdana Barbu. Miller pokazał wielkie serce do walki na jubileuszowej edycji gali w lipcu tego roku, po ciężkim boju pokonując decyzją sędziów Rafaela Hudsona - dopisał do swojego rekordu dziesiąte zawodowe zwycięstwo, tym samym wywalczył sobie szansę walki o mistrzowskie trofeum organizacji Armia Fight Night w kategorii koguciej. Przypomnijmy, że na gali AFN z numerem 5 w Łomży w kwietniu 2019 roku Sylwester miał pierwsze podejście do Mistrzowskiej Szabli. Dzielił wówczas klatkę z Patrykiem Surdynem, walka trwała 26 sekund i zakończyła się przerwaniem przez sędziego na korzyść Surdyna. Tym razem rywalem Millera będzie zawodnik z Rumunii legitymujący się rekordem siedemnastu zwycięstw i dwunastu przegranych. Swoją ostatnią walkę stoczył na gali RXF 40 – decyzją sędziów pokonał Cypriana Marisa. Barbu jest znany polskim kibicom z występów dla federacji KSW, jednak starcia z Polakami nie do końca kończyły się po jego myśli – musiał uznać wyższość aktualnego mistrza KSW Sebastiana Przybysza na gali z numerem 48 oraz Pawła Polityło na gali z numerem 54. Wygrywał natomiast z takimi zawodnikami jak Mirko Jovanović, Mihailo Pajic, czy Mikhail Sirbu. Miller wraca po Szablę głodny zwycięstwa, Barbu również zawita do Polski z nadzieją, że rozsiądzie się na królewskim tronie w dywizji koguciej AFN.


Zapowiada nam się zatem piękne sportowe widowisko!
O tym, kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia dowiemy się już 5 listopada!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×