Szykuje się wielki transfer do Fame MMA?! "Jego dzieci bardzo chcą"

Po odejściu Szymona Kołeckiego z KSW od razu zrobiło się gorąco na polskim rynku MMA. Okazuje się, że lada moment możemy być świadkami niespodziewanego transferu.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Szymon Kołecki Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Szymon Kołecki
Szymon Kołecki po przejściu do KSW wygrał wszystkie walki. Jego kolejnym rywalem miał być Tomasz Narkun. Już wiadomo, że do tego starcia nie dojdzie, bo były sztangista postanowił rozwiązać kontrakt z największą organizacją MMA w Polsce. W środowisku zawrzało.

W tej chwili nie wiadomo, gdzie 40-latek będzie kontynuować karierę. Bardzo możliwe, że będzie to Fame MMA. Gotowość do takiego transferu potwierdził trener wojownika Mirosław Okniński.

- Szymon zwiąże się z federacją, która zaproponuje mu najlepsze warunki. Kiedyś z nim rozmawiałem i powiedział, że dla Fame'u nie będzie walczył. Teraz jednak powiedział, że jego dzieci bardzo tego chcą. Mówi, że chyba zawalczy, jeżeli będzie taka możliwość. Zrobi to dla dzieci - przyznał Okniński w programie Fame 12 Cage.

ZOBACZ WIDEO: Jan Błachowicz zdradził, co powiedział Gloverowi Teixeirze po przegranej na gali UFC

Teraz piłka jest po stronie organizacji Fame MMA. Ze słów szkoleniowca wynika, że Kołecki podpisze kontrakt z tymi, którzy dadzą mu najwięcej. Dlatego niewykluczone są także inne kierunki.

- Ja uważam, że na rynku potrzebna jest konkurencja. Jeżeli Szymon nie dogadał się z KSW, to może się dogadać z inną federacją. Czy to będzie FEN, Fame MMA, VIP-MMA... Kto mu da dobre warunki, najlepsze, wtedy Szymon dla tej federacji zawalczy. Kontrakt z KSW ma rozwiązany, jest wolnym strzelcem - dodał trener.

Okniński rzucił także pomysł, z kim mógłby się bić jego podopieczny w Fame MMA. W tej chwili chętnie zobaczyłby walkę Kołeckiego z Michałem Materlą.

Szalona oferta dla Szymona Kołeckiego. Znamy szczegóły >>

"Kto byłby odpowiednim rywalem?". Najman szuka przeciwnika dla Kołeckiego. Wielki transfer?! >>

Czy Kołecki powinien przenieść się do Fame MMA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×