KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

"W końcu go zabije". Najman ostrzega gwiazdę Fame MMA

Trwa medialna wymiana uprzejmości pomiędzy Marcinem Najmanem i Jackiem Murańskim. Ten pierwszy postanowił... dać lekcję uderzeń. - W czterech rundach w walce z Tańculą nie zadałeś żadnego ciosu, jedynie raz ugryzłeś - przyznał.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Marcin Najman WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Marcin Najman
Po porażce Jacka Murańskiego podczas gali Fame MMA 12 z Arkadiuszem Tańculą, "El Testosteron" nie odmówił sobie, żeby zakpić z przegranego.

Murański zapowiadał gładką wygraną, a skończyło się dyskwalifikacją w czwartej rundzie. Pojedynek został przerwany, bo 52-latek notorycznie łapał się siatki, a nawet ugryzł przeciwnika.

Po walce przyznał, że walczył mając trzy poważne urazy: zerwany mięsień bicepsa w lewej ręce, zerwane więzadło w kolanie i łokieć w prawej ręce, który też jest "do operacji".

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: skąd ona ma tyle energii? Jędrzejczyk jest niczym... rakieta!

"Muran" w mediach społecznościowych odpowiedział na zaczepki. "Ktoś taki jak tchórz Marcin Najman ma czelność mnie oceniać… Naprawdę? Przecież ten typ po pierwsze z takimi urazami nie wyszedłby do walki. A po drugie jeżeli już by wyszedł, to tylko po wypłatę... Gdyż po pierwszym uderzeniu Tańculi szukałby poddania. Lub szukałby sędziego Jarosza z okrzykiem "ałła ałła ałła" - napisał.

Najman oczywiście nie pozostał dłużny. Na jego odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Na swoim oficjalnym kanale na YouTube zamieścił filmik, który w pełni poświęcił właśnie Murańskiemu, który zadeklarował chęć rewanżu z Tańculą.

- Przyzwyczailiśmy się już do szaleństw, które wypowiada ten bydlak, natomiast gdyby faktycznie doszło do takiego rewanżu, to ten Tańcula go w końcu zabije - wypalił Najman.

- Musimy jedną rzecz ustalić. Ty nie umiesz nic. Nie umiesz nic, jeśli chodzi o sporty walki - kontynuował. - Jedyne co wiesz o sportach walki, to wiesz, że są. I tylko tyle.

"El Testosteron" przy okazji dawał rady Murańskiemu, jak ma zadawać ciosy. - Ty się nie nadajesz do sportów walki, bo jesteś antytalentem. Ale przynajmniej spróbuj się k**** czegoś nauczyć - rzucił. Dodał, że w walce z Tańculą nie zadał żadnego, a jedyne co zrobił, to ugryzł rywala.

Najman wysnuł też "ciekawą teorię", na temat ewentualnej taktyki Murańskiego w pojedynku z Tańculą. - Chyba, że ty zadawałeś ciosy głową w pięści Tańculi? Może tobie chodziło o to, żeby głową obić te pięści - zastanawiał się. "El Testosteron", który w przyszłości być może stanie jeszcze do walki z "Muranem".

Zobacz także:
"Walczyłem z jedną sprawną kończyną". Murański zszokował liczbą urazów
Następca Mameda Chalidowa?! Poznaj nowego zawodnika KSW

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (6)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×