Starszy Szeregowy Dawid Kareciński (2-0) ponownie wystąpi na gali AFN!

Starszy Szeregowy Dawid Kareciński (2-0) ponownie wystąpi na gali AFN! Słynny „Karakan” , zapaśnik Śląska Wrocław, będący medalistą Mistrzostw Świata i Europy, w spektakularny sposób przywitał się z kibicami w swoim zawodowym debiucie.

AB
Starszy Szeregowy Dawid Kareciński (2-0)  ponownie wystąpi na gali AFN! Materiały prasowe / Starszy Szeregowy Dawid Kareciński (2-0) ponownie wystąpi na gali AFN!

Mowa tu o pojedynku z Rashedem Kaddourą, który miał miejsce w styczniu 2021 roku na gali Armia Fight Night z numerem 9. Pokonał swojego rywala przez TKO, ciosami w parterze już w pierwszej odsłonie pojedynku! Pół roku później skrzyżował rękawice z Przemysławem Górnym na jubileuszowej edycji gali w Żywcu, po batalii na pełnym dystansie Kareciński zwyciężył na kartach sędziowskich. Zawodnik z Wrocławia trenuje pod okiem Witolda Kostki oraz Romana Zięby. Swoje brazylijskie jiu-jitsu doskonali razem z Erykiem Maj.


Czy reprezentant „Karakan Team” oraz Paco Team Mysłowice dopisze sobie kolejne zawodowe zwycięstwo?

Starszy Szeregowy Dawid Kareciński (2-0)  ponownie wystąpi na gali AFN! Starszy Szeregowy Dawid Kareciński (2-0) ponownie wystąpi na gali AFN!

Jeśli tak – w jaki sposób rozprawi się ze swoim rywalem?
O tym dowiemy się już 26 lutego!

Dwunasta edycja gali Armia Fight Night – odbędzie się 26 lutego w Gliwicach.
Kibice będą mogli oglądać to sportowe widowisko na antenie TVP Sport.
Dziesięć poprzednich edycji – w tym jedna Edycja Specjalna – nie zawiodły oczekiwań wymagających kibiców – również tym razem fani sportów walki mogą liczyć na mocne sportowe zestawienia.

Nazwiska bohaterów tego wydarzenia organizacja będzie odsłaniać niebawem.
Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych Armia FightNight oraz wspólnego oglądania dwunastej edycji gali.

Gala organizowana przy współpracy federacji Armia FightNight z 18 Dywizją Zmechanizowaną Wojska Polskiego na czele z gen. dyw. Jarosławem Gromadzińskim.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×