FEN 38. Jest pierwsza mistrzyni w historii organizacji!

Jekatierina Szakalowa (7-1) została pierwszą mistrzynią w historii Fight Exclusive Night. Rewelacyjna Ukrainka wygrała już w pierwszej rundzie.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Jekatierina Szakalowa Materiały prasowe / FEN / Na zdjęciu: Jekatierina Szakalowa
Stawką potyczki był pas FEN w kategorii koguciej (do 61,2 kg).

Słynąca zwłaszcza ze świetnych umiejętności parterowych Jekatierina Szakalowa do pojedynku o pas podeszła po dwóch triumfach w Fight Exclusive Night - nad Izabelą Badurek i Jamilą Sandorą. Wcześniej, podczas gali Babilon MMA, wypunktowała Różę Gumienną.

Jej rywalka, Julia Kucienko (5-8), to doświadczona zawodniczka MMA i pięściarka. Na ringach bokserskich idzie jej jednak lepiej niż w klatce. 32-latka większość ze swoich walk przegrywała.

Po dwóch minutach starcia Ukrainka obaliła rywalkę i zaczęła ją mocno obijać. Chwilę później przeszła do innej pozycji i pokonała konkurentkę po duszeniu zza pleców!

Po triumfie Szakalowa przyznała, że jej celem jest angaż w UFC. Najpierw zamierza stoczyć trzy lub cztery walki w Fight Exclusive Night, w których obroni swój tytuł mistrzowski.

Sobotniej gali FEN 38 w Ostrowie Wielkopolskim towarzyszyły liczne problemy. W przededniu wydarzenia doszło do pożaru, w którym zameldowani byli zawodnicy i pracownicy organizacji. Nikomu nic się jednak nie stało. Z walki wieczoru wypadł Geronimo dos Santos, który miał być rywalem Michała Andryszaka. "Longer" ostatecznie zmierzy się z Jewgiennijem Golubem.

Zobacz także:
-> HIGH League powróci do teatru! Konferencja przed drugą galą jeszcze w styczniu
-> Wiadomo, kiedy Fame MMA odkryje karty. Organizatorzy zdradzą tajemnice

ZOBACZ WIDEO: To byłby wielki hit! Materla zmierzy się z Soldiciem?! "Nie wykluczam"
Czy Szakalowa trafi do UFC?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×