KSW 67. Porażka Polaka w walce otwarcia

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Yann Liasse pokonał Oskara Szczepaniaka na KSW 67
Twitter / / Yann Liasse pokonał Oskara Szczepaniaka na KSW 67
zdjęcie autora artykułu

Oskar Szczepaniak (2-1) przegrał w walce otwarcia gali KSW 67, która odbywa się w Warszawie. Jego pogromcą został Yann Liasse (6-1).

W tym artykule dowiesz się o:

Pojedynek odbył się w umownym limicie do 73 kilogramów.

Oskar Szczepaniak uchodzi za młodego, obiecującego zawodnika ze Szczecina. 22-latek wcześniej wygrał dwa zawodowe starcia przez decyzje. Wcześniej świetnie prezentował się na zawodach amatorskich i na turniejach jiu-jitsu.

Yann Liasse również ma na koncie sukcesy w karierze amatorskiej. Wystąpił zarówno w finałach europejskiego, jak i światowego turnieju IMMAF. Przez ostatnie trzy lata, już w startach zawodowych, 31-latek wygrał pięć pojedynków i każdy z nich kończył przez nokaut lub poddanie.

Pojedynek potrwał trzy rundy. Ostatecznie przez jednogłośną decyzję zwyciężył Yann Liasse. Przyjezdny był lepszy w dwóch z nich - tak orzekli wszyscy trzej sędziowie. Pomogła mu w tym przewaga w stójce oraz między innymi obalenia.

W walce wieczoru KSW 67 o pas wagi ciężkiej zmierzą się Philip de Fries i Darko Stosić.

Zobacz także: -> KSW wpiera Ukrainę. Wspaniały gest i sankcja wobec Rosji -> Narkun był bezradny. To była totalna dominacja Phila De Friesa [WIDEO]

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: "Jest ogień!". Internauci oczarowani pokazem Kowalkiewicz

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy zgadzasz się z werdyktem?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)