Narkun był bezradny. To była totalna dominacja Phila De Friesa [WIDEO]

Phil De Fries jest obecnie najdłużej panującym mistrzem KSW. Od 2018 roku Anglik jest posiadaczem pasa w kategorii ciężkiej. W ostatniej walce 35-latek z Sunderlandu nie dał szans Tomaszowi Narkunowi, pokonując go po raz drugi.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Philip De Fries rozbił Tomasza Narkuna w walce wieczoru KSW 60 YouTube / Philip De Fries rozbił Tomasza Narkuna w walce wieczoru KSW 60
Narkun dwukrotnie próbował strącić z tronu wagi ciężkiej De Friesa. Za pierwszym razem w marcu 2019 roku podczas gali KSW 47 w Łodzi. Wówczas przegrał jednogłośnie na punkty. Duży niedosyt po tym starciu spowodował, że Polak za wszelką cenę chciał doprowadzić do rewanżu.

Do drugiej batalii z Tomasza Narkuna z Philipem De Friesem doszło 24 kwietnia 2021 roku. Wtedy też Anglik po raz ostatni walczył w KSW. Tym razem mistrz królewskiej kategorii nie zamierzał czekać na decyzję sędziów.

Cięższy o ponad 18 kg weteran UFC kompletnie zdominował mistrza kategorii półciężkiej. Sędzia widząc bezradność Polaka, który nie mógł odpowiadać na ciosy rywala, przerwał starcie w połowie drugiej rundy.

Zobacz:

W walce wieczoru KSW 67 Philip De Fries zmierzy się z Darko Stosiciem. Transmisja z gali od 19.00 w Viaplay. Szczegółowa relacja na WP SportoweFakty.

Czytaj także:
Polak podpisał kontrakt z Bellatorem! Znamy wstępne szczegóły
Rafał Haratyk rusza na Moskwę. Polak przyjął wyzwanie od ACA

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: "Jest ogień!". Internauci oczarowani pokazem Kowalkiewicz
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×