KSW 70 z "Pudzianem". Kiedy gala? Karta walk, transmisja

Już po raz siódmy KSW powróci do Atlas Areny. 28 maja fani w Łodzi kolejny raz będą mieli okazję zobaczyć w akcji Mariusza Pudzianowskiego (16-7 1NC, 11 KO). Podczas gali KSW 70 w okrągłej klatce zadebiutuje Radosław Paczuski (3-0, 2 KO).

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
28 maja w Łodzi odbędzie się gala KSW 70 Materiały prasowe / 28 maja w Łodzi odbędzie się gala KSW 70
W Atlas Arenie, jednym z największych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce, odbyło się już siedem wydarzeń KSW. Przygoda przeplatająca historię tej hali z marką KSW rozpoczęła się 18 września 2010 roku wraz z galą KSW 14: Dzień Sądu. Jedną z najważniejszych postaci tego wydarzenia był Mariusz Pudzianowski, który do tej pory tylko raz nie walczył podczas gal KSW w Atlas Arenie.

W trakcie KSW 70 "Pudzian" wejdzie do klatki będąc na fali czterech wygranych z rzędu. W ostatnich bojach Mariusz pokonał popularnego "Bombardiera", Łukasza Jurkowskiego, Nicolę Milanovicia i Erko Juna. Wygrane te zapewniły Pudzianowskiemu trzecią pozycję w rankingu królewskiej kategorii wagowej organizacji KSW.

Radosław Paczuski zadebiutował w mieszanych sztukach walki w roku 2019. Do dziś stoczył trzy pojedynki w klatkach i wszystkie wygrał. Wchodząc do świata MMA Paczuski wniósł z sobą ogromne doświadczenie ze sportów uderzanych.

Reprezentant Uniq Fight Club ma za sobą ponad setkę walk amatorskich i kilkadziesiąt zawodowych bojów w kickboxingu. Na koncie posiada między innymi tytuł mistrza świata i mistrza Polski w kickboxingu. Wywalczył też tytuł wicemistrza Europy w muay thai. Na zawodowych ringach zdobył pas mistrzowski organizacji DSF Kickboxing Challenge i Fight Exclusive Night.

Gala KSW 70 będzie transmitowana w Viaplay.

Walka wieczoru | Main event
120,2 kg/265 lb: Mariusza Pudzianowskiego (16-7 1NC, 11 KO) vs TBA
Karta główna | Main card
83,9 kg/185 lb: Radosław Paczuski (3-0, 2 KO) vs TBA

Czytaj także:
Mariusz Pudzianowski wraca do klatki. Znamy terminy dwóch kolejnych gal KSW
Potworny nokaut w MMA! Zobacz, co wydarzyło się na gali w Londynie

ZOBACZ WIDEO: KSW 68. Rafał Kijańczuk wygrał walkę jeszcze w pierwszej rundzie!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×