To absurd. Niedzielski niedoceniony przez Bellatora

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / fot. Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Piotr Niedzielski vs Aleksandr Gorszecznik
Materiały prasowe / fot. Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Piotr Niedzielski vs Aleksandr Gorszecznik
zdjęcie autora artykułu

Z przytupem w Bellatorze zadebiutował Piotr Niedzielski (17-4). Polak 6 maja na gali w Paryżu zastopował faworyzowanego Pedro Carvalho (12-6). Sęk w tym, że nie znalazło to odzwierciedlenia w rankingu.

W tym artykule dowiesz się o:

Amerykańska organizacja po gali w stolicy Francji zaktualizowała rankingi swoich kategorii. W wadze piórkowej, w której zadebiutował Piotr Niedzielski, nie odnajdziemy jednak byłego mistrza Babilon MMA.

Co ciekawe, Pedro Carvalho, który przegrał z "Niedzielą" zajmuje w zestawieniu 6. miejsce i zaliczył spadek tylko o jedno "oczko". Mistrzem Bellatora jest Patricio Pitbull.

"Generalnie nie rozumiem. Pokonany numer 5 i nie wskoczyć do 10? To jaki to ma sens? Carvalho spada o jedno oczko, ale po walce z kim? A to już nieważne. Co tam" - skomentował na Twitterze Maciej Turski z Kanału Sportowego.

Czytaj także: Mariusz Pudzianowski wraca do klatki. Znamy terminy dwóch kolejnych gal KSW Potworny nokaut w MMA! Zobacz, co wydarzyło się na gali w Londynie

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut. Cios idealny! "Skleił się z twarzą!"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)