Super Aguri w komplecie ukończyło wyścig

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Japońska ekipa bez żadnych komplikacji ukończyła niedzielny wyścig o GP Bahrajnu. <B>Takuma Sato</b> zakończył trzecią odsłonę eliminacji mistrzostw świata na 17. miejscu, zaś <B>Anthony Davidson</b> przekroczył linię mety na 16. lokacie.

Sato po zakończeniu GP Bahrajnu był zadowolony z tego, że udało mu się dojechać do mety. - W ciągu pierwszych kilku okrążeń sporo się działo na torze i muszę powiedzieć, że podobała mi się jazda w środku stawki. Miałem mały kontakty z jednym z rywali i prawdopodobnie uszkodziłem aerodynamikę, ale niemniej jednak przedostałem się na 14-tą pozycję, co było ekscytujące. Na początku wyścigu było dużo oleju na torze i robiło się niebezpiecznie, ale jakoś udało się przebrnąć przez to i uważam, że był to dla nas dobry weekend. Mam nadzieję, że będziemy mogli utrzymywać obecne tempo w dalszych wyścigach - powiedział japoński zawodnik.

Drugi kierowca Super Aguri również nie ukrywał tego, że szczęśliwie udało się dojechać obu bolidom do końca GP. - To był dla nas bardzo udany występ. Ukończyliśmy wyścig dwoma bolidami i jest to wspaniałe osiągnięcie dla teamu. W pierwszych dwóch wyjazdach było trochę ruchu na torze, ale kiedy miałem wolną drogę mogłem jechać właściwym tempem. To był kolejny udany wyścig. Chciałbym podziękować całemu zespołowi za ich ciężką pracę podczas tego weekendu - zakończył Brytyjczyk.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)