WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Zobacz drużynę

WP Typer - serwis do typowania wyników sportowych

Specjalnie na mundial Wirtualna Polska przygotowała sportową zabawę polegającą na wytypowaniu najdłuższej passy wygranych meczów i uzyskaniu miana najlepszego Typera. To pierwszy taki serwis w Polsce.
 Redakcja
Redakcja
WP SportoweFakty / WP Typer

Wejdź na TYPER.WP.PL i obstawiaj wyniki meczów MŚ!

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to rywalizacja, spotkania pełne emocji oraz nerwowe oczekiwanie na ostateczny wynik. Od teraz prawie 6 mln użytkowników WP SportowychFaktów może poczuć smak sportowego współzawodnictwa i przewidywania wyników meczów podczas mundialu.

- Postawiliśmy na koncept typowania wyników znany doskonale wszystkim fanom sportu i rozbudowaliśmy go o elementy współzawodnictwa, aby uczynić zabawę jeszcze ciekawszą. Stworzyliśmy angażującą rozgrywkę, której zasady są jasne zarówno dla sportowych harduserów, jak i casualowych graczy. Od dziś każdy użytkownik WP może wziąć udział w rywalizacji o miano najlepszego typera mundialu - mówi Krzysztof Zych, Dyrektor Operacyjny w WP.

Serwis dostępny jest pod adresem https://typer.wp.pl. Zadaniem użytkowników jest zbudowanie najdłuższej serii poprawnych trafień, na podstawie których budowane są rankingi. Wybrany mecz typuje się przed jego rozpoczęciem. Jednorazowo można oznaczyć tylko jedno wydarzenie, kolejne - po zakończeniu poprzedniego. W ten sposób, wyłoniony zostanie zwycięzca, który wykazał się najlepszą wiedzą i poprawnie przewidział najdłuższą serię wydarzeń sportowych.

WP Typer powstał w ramach WP SportowychFaktów - najpopularniejszego serwisu sportowego w Polsce. Portal prezentuje najważniejsze informacje sportowe z kraju i ze świata, relacje, komentarze, wywiady i zdjęcia. Wirtualna Polska pracuje nad rozszerzeniem serwisu o inne dyscypliny i wydarzenia sportowe. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI z maja 2018 r. WP SportoweFakty odwiedziło 5,86 mln realnych użytkowników.

ZOBACZ WIDEO MŚ 2018. Jakub Błaszczykowski dla WP SportoweFakty: Nie mogłem wstać z łóżka bez tabletek. Nie myślałem nawet o treninguPolub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (20):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Metroid 0
  Szkoda że nie można wytypować wszystkich meczów w danym dniu. Nie każdy ma czas co mecz wchodzić na typer.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Klemek 1
  Dobranoc
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Metroid 0
  A o to chodzi :)
  No dzięki.
  pablo80 - RSKZ Widziałem Twój wpis. Niepotrzebnie podałeś który link nie działa. W moderacji robią niezbyt rozgarnięte osoby i uważają za spam nawet linki do wp :D
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (17)
Pokaż więcej komentarzy (20)
Pokaż więcej komentarzy (20)
Pokaż więcej komentarzy (20)