Mundial 2018. Piękny gest rosyjskiego kibica. Oddał dług wobec Polaków

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Rosyjscy kibice w Moskwie (fot. Getty Images)
Getty Images / Rosyjscy kibice w Moskwie (fot. Getty Images)
zdjęcie autora artykułu

Na Euro 2012 pomogli mu nasi fani, więc teraz chciał się zrewanżować. Dzięki temu jeden z polskich kibiców wszedł na mecz z Senegalem za darmo.

W tym artykule dowiesz się o:

O całej sprawie poinformował dziennikarz TVN24, Paweł Łukasik. Reporter spotkał przed stadionem Spartaka Moskwa jednego z fanów rosyjskiej drużyny. Mężczyzna opowiedział fajną historię. Okazało się, że podczas Euro 2012 przyjechał do Polski z kolegą. Nie mieli jednak dwóch biletów na spotkanie, a tylko jedną wejściówkę.

Wtedy na pomoc przyszli im polscy fani. Od jednego z nich dostał bilet za darmo, dzięki czemu rosyjscy kibice mogli obejrzeć mecz wspólnie. Mężczyzna, który opowiedział swoją historię przed kamerą TVN24, chciał się teraz zrewanżować. Ten sam Rosjanin kupił dwa bilety na spotkanie polskiej drużyny z Senegalem. Dwa, ponieważ jeden chciał oddać jakiemuś Polakowi, który biletu na mecz nie miał.

Reporter pomógł mu znaleźć takiego fana z naszego kraju. Początkowo podszedł on nieufnie do całej historii, jednak kiedy dowiedział się całego tła, szczęśliwy odebrał bilet od wdzięcznego fana drużyny gospodarzy. - Jestem mile zaskoczony. Bracia Słowianie - powiedział obdarowany Polak.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Raport z Moskwy: Szaleństwo kibiców z Meksyku. Moskwa jest zielona!

Źródło artykułu: