20 cze 2018 14:00
Portugalia - Maroko
Zakończony
komentarz

Koniec spotkania. Portugalia wygrała 1:0. Jedynego gola w tym meczu strzelił Cristiano Ronaldo. Maroko atakowało, atakowało, ale Rui Patricio nie dał się pokonać. Muszą popracować nad skutecznością Marokańczycy.

90+5

Portugalia utrzymuje się teraz z piłką na połowie Maroka.

35
22
13
18
27
90+3

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w świetnej sytuacji znalazł się Medhi Benatia. Uderzył niecelnie z kilkunastu metrów. To powinien być gol.

90+2

Chwilowa przerwa, sędzia uspokajał zawodników obu drużyn. Ale gramy już dalej.

90

Wpadł w pole karne Hakim Ziyech, wypracował sobie okazję do strzału, ale jego uderzenie zablokował Pepe!

88

Dobrze Portugalczycy oddalili grę od własnego pola karnego i rozgrywają piłkę na połowie rywala.

18
10
7
9
11
86

Maroko. Schodzi: Karim El Ahmadi. Wchodzi: Faycal Fajr.

11
6
7
7
7
85

Strzelał oczywiście Cristiano Ronaldo. Także i tym razem trafił w mur.

35
28
13
18
27
84

Rzut wolny dla Portugalii. Do bramki praktycznie 16 metrów. Świetna okazja dla mistrzów Europy. Faulowany był Cristiano Ronaldo.

81

Ze sporego dystansu uderzył Nabil Dirar. To było uderzenie niecelne.

23
8
7
14
11
80

Cały czas w ataku reprezentacja Maroka. W sporych opałach Portugalczycy, ale jednak wybijają piłkę.

19
11
10
7
8
78

Jeszcze jedno dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Portugalii. Strzela Medhi Benatia, ale piłka przeleciała obok bramki.

16
6
6
6
6
77

Maroko utrzymuje się przy piłce. Trzeba jednak przyznać, że dobrze broni się Portugalia.

16
12
12
11
10
75

Maroko. Schodzi: Younes Belhanda. Wchodzi: Mehdi Carcela.

13
14
13
10
9
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
15
9
10
7
9
73

Cristiano Ronaldo do Bruno Fernandesa. Ten zagrywał w pole karne, ale niedokładnie.

70

Maroko. Schodzi: Khalid Boutaib. Wchodzi: Ayoub El Kaabi.

7
4
4
4
5
68

Nad bramką z rzutu wolnego uderzył Hakim Ziyech.

13
7
5
12
16
67

Będzie rzut wolny dla Maroko. Dobra okazja na strzał na bramkę Portugalii.

18
12
5
6
12
66

Wymieniają podania Marokańczycy. Dobrze teraz Portugalczycy oddalają grę od własnego pola karnego.

6
4
4
7
10
63

Ambitnie walczy Maroko o gola. Zawodnikom z tego kraju brakuje jednak skuteczności pod bramką rywala.

21
11
8
12
15
60

Wiele tych okazji ma Maroko, wiele niewykorzystanych. Przed chwilą kolejna. Z około 14 metrów strzelał niepilnowany Medhi Benatia. Strzelał niecelnie. To powinien być gol!

57

Fantastyczny Rui Patricio! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Younes Belhanda oddał strzał głową, ale Patricio pokazał wielkie umiejętności.

16
7
6
6
5
56

Dobra interwencja Rui Patricio. Pewnie piłkę złapał bramkarz Portugalii po uderzeniu z dystansu.

17
7
4
7
6
54

Portugalia z piłką na połowie Maroko. Marokańczycy jednak dobrze w defensywie, przerwali akcję rywali.

18
9
7
8
8
51

Nie tak sobie to wyobrażaliśmy. Cristiano Ronaldo dopadł do piłki i z około 15 strzelił mocno na bramkę. Ale to było bardzo niecelne uderzenie.

14
26
9
13
13
47

Po dośrodkowaniu w pole karne Maroka główkował Jose Fonte. Niecelny strzał.

13:57

Na mundialu w Rosji jest wiele piłkarskich gwiazd. Ta Cristiano Ronaldo świeci jak na razie najjaśniej

24
10
5
4
5
13:57

Koniec pierwszej połowy. Portugalia prowadzi 1:0 po golu niezawodnego Cristiano RonaldoReprezentacja Maroka prezentuje się jednak bardzo dobrze i stwarza sobie okazje pod bramką Rui Patricio. Po przerwie emocje gwarantowane.

45+2

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Portugalii. Główkował Younes Belhanda, a Medhi Benatia nie zdążył skierować jej do bramki. Odetchnęli Portugalczycy.

45

Chwilowa przerwa. Opatrywany był Younes Belhanda.

8
9
17
6
8
44

Jeszcze jedna ładna Maroka w polu karnym. Znów jednak zabrakło dokładnego ostatniego podania. Muszą popracować nad wykończeniem Marokańczycy.

13
11
8
7
12
40

Żółtą kartkę za faul otrzymał Medhi Benatia.

36
13
11
12
16
39

Świetną okazję miał Goncalo Guedes po podaniu od Ronaldo. Znakomicie jednak w bramce spisał się Munir El Kajoui.

25
12
12
11
17
38

Khalid Boutaib starał się w polu karnym poradzić sobie z obrońcami Portugalii. Nie tym razem. Dobrze teraz w defensywie mistrzowie Europy.

14
20
6
5
6
36

Dośrodkowanie w pole karne Portugalii. Po chwili piłka w rękach Rui Patricio.

27
9
10
8
10
33

Rzut rożny, dośrodkowanie w pole karne Maroka. Piłka jeszcze zgrana i następnie wybił ją Marokańczyk. Ale Portugalia wciąż jest w jej posiadaniu.

17
12
7
6
7
32

Strzelał z rzutu wolnego Cristiano Ronaldo. Trafił jednak w mur.

35
31
22
24
30
31

Mamy teraz świetną okazję dla Portugalii. Rzut wolny, do bramki Maroka około 20 metrów. Wiadomo, kto będzie strzelał.

32
17
10
10
13
30

Padł w polu karnym Marokańczyk, Khalid Boutaib. Sędzia i tym razem nie podyktował rzutu karnego.

28

Sędzia uspokaja trenera reprezentacji Maroka.

21
6
8
8
8
26

Nordin Amrabat rozłożył ręce domagając się odgwizdania faulu w polu karnym. Sędzia nakazał grać dalej.

11
9
9
8
19
25

Faulowany w okolicy środka boiska był Cristiano Ronaldo. Grymas bólu na twarzy Portugalczyka.

29
38
15
18
19
25

Portugalczycy pod presją rywala. Mają problem, aby wyprowadzić piłkę z własnej połowy.

20
11
10
8
9
23

Reprezentacja Maroka szuka okazji na gola. Przed chwilą ładnie z dystansu strzelił Hakim Ziyech, ale bramkarz nie dał się zaskoczyć. Bardzo aktywny jest ten piłkarz.

20
5
11
5
4
19

Znów groźnie w polu karnym Portugalii! Nabil Dirar dogrywał przed bramkę, zabrakło jednak strzału. Ciekawe są te akcje oskrzydlające reprezentacji Maroka.

22
8
12
10
8
18

Efektowną akcją popisał się Hakim Ziyech! Minął jednego obrońcę, ale jego strzał w ostatniej chwili został zablokowany.

10
6
6
6
6
Czy Cristiano Ronaldo strzeli w tym meczu więcej niż jednego gola?
31
9
6
6
10
16

Miękka wrzutka w pole karne Maroka. Poradzili sobie obrońcy, nie było strzału Portugalczyków na bramkę.

11
9
7
7
8
13

To jak na razie ciekawe spotkanie. Oba zespoły starają się atakować. Dobrze prezentuje się reprezentacja Maroka, chociaż brakuje jej dokładności w polu karnym rywala.

19
10
11
7
6
12

Rui Patricio uratował teraz Portugalię przed stratą gola. Bramkarz Portugalczyków obronił piłkę po uderzeniu głową Medhi Benatii.

23
11
14
11
14
10

Jeszcze jedna wrzutka w pole karne Portugalii. Przedłużona przez Boussoufa piłka przeleciała obok bramki.

11
10
10
10
10
9

Cristiano Ronaldo znów dał o sobie znać. Strzelał w polu karnym po "długim słupku". Piłka przeleciała jednak obok bramki.

24
13
7
7
10
9

Ładna akcja reprezentacji Maroka. Poradzili sobie jednak w defensywie Portugalczycy.

8
7
7
7
7
7

Cristiano Ronaldo strzelił swojego czwartego gola na mistrzostwach świata w Rosji. Natomiast na boisku przy piłce aktualnie Portugalczycy, którzy rozgrywają ją na własnej połowie.

42
14
10
11
14
4

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Joao Moutinho. To są jego mistrzostwa! Po dośrodkowaniu w pole karne Cristiano Ronaldo oddał precyzyjny, celny strzał głową! 1:0 prowadzi Portugalia!

372
136
61
60
87
4

Bernardo Silva dośrodkował w pole karne Maroka. Rykoszet i jeszcze będzie rzut rożny.

15
8
8
11
15
2

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Khalid Boutaib. Uderzenie jednak niecelne.

14
8
9
6
8
2

Maroko stara się atakować. Piłkarze z tego kraju wymieniają podania na połowie Portugalii.