• Grupa F
  • Grupa G
  • Grupa H
Portugalia
4' Cristiano Ronaldo 90+2' Adrien Silva
Maroko
40' Medhi Benatia
1:0

Koniec spotkania. Portugalia wygrała 1:0. Jedynego gola w tym meczu strzelił Cristiano Ronaldo. Maroko atakowało, atakowało, ale Rui Patricio nie dał się pokonać. Muszą popracować nad skutecznością Marokańczycy.

Portugalia utrzymuje się teraz z piłką na połowie Maroka.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w świetnej sytuacji znalazł się Medhi Benatia. Uderzył niecelnie z kilkunastu metrów. To powinien być gol.

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Silva.

Chwilowa przerwa, sędzia uspokajał zawodników obu drużyn. Ale gramy już dalej.

Doliczone pięć minut.

Wpadł w pole karne Hakim Ziyech, wypracował sobie okazję do strzału, ale jego uderzenie zablokował Pepe!

Portugalia. Schodzi: Joao Moutinho. Wchodzi: Adrien Silva.

Dobrze Portugalczycy oddalili grę od własnego pola karnego i rozgrywają piłkę na połowie rywala.

Maroko. Schodzi: Karim El Ahmadi. Wchodzi: Faycal Fajr

Strzelał oczywiście Cristiano Ronaldo. Także i tym razem trafił w mur.

Rzut wolny dla Portugalii. Do bramki praktycznie 16 metrów. Świetna okazja dla mistrzów Europy. Faulowany był Cristiano Ronaldo.

Nieco spokojniejszy fragment spotkania.

Ze sporego dystansu uderzył Nabil Dirar. To było uderzenie niecelne.

Cały czas w ataku reprezentacja Maroka. W sporych opałach Portugalczycy, ale jednak wybijają piłkę.

Jeszcze jedno dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Portugalii. Strzela Medhi Benatia, ale piłka przeleciała obok bramki.

Maroko utrzymuje się przy piłce. Trzeba jednak przyznać, że dobrze broni się Portugalia.

Maroko. Schodzi: Younes Belhanda. Wchodzi: Mehdi Carcela.

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?

Cristiano Ronaldo do Bruno Fernandesa. Ten zagrywał w pole karne, ale niedokładnie.

Portugalia. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Manuel Fernandes.

Maroko. Schodzi: Khalid Boutaib. Wchodzi: Ayoub El Kaabi.

Nad bramką z rzutu wolnego uderzył Hakim Ziyech.

Będzie rzut wolny dla Maroko. Dobra okazja na strzał na bramkę Portugalii.

Wymieniają podania Marokańczycy. Dobrze teraz Portugalczycy oddalają grę od własnego pola karnego.

Ambitnie walczy Maroko o gola. Zawodnikom z tego kraju brakuje jednak skuteczności pod bramką rywala.

Wiele tych okazji ma Maroko, wiele niewykorzystanych. Przed chwilą kolejna. Z około 14 metrów strzelał niepilnowany Medhi Benatia. Strzelał niecelnie. To powinien być gol!

Fantastyczny Rui Patricio! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Younes Belhanda oddał strzał głową, ale Patricio pokazał wielkie umiejętności.

Dobra interwencja Rui Patricio. Pewnie piłkę złapał bramkarz Portugalii po uderzeniu z dystansu.

Portugalia z piłką na połowie Maroko. Marokańczycy jednak dobrze w defensywie, przerwali akcję rywali.

Nie tak sobie to wyobrażaliśmy. Cristiano Ronaldo dopadł do piłki i z około 15 strzelił mocno na bramkę. Ale to było bardzo niecelne uderzenie.

Po dośrodkowaniu w pole karne Maroka główkował Jose Fonte. Niecelny strzał.

Początek drugiej połowy.

Na mundialu w Rosji jest wiele piłkarskich gwiazd. Ta Cristiano Ronaldo świeci jak na razie najjaśniej

Koniec pierwszej połowy. Portugalia prowadzi 1:0 po golu niezawodnego Cristiano RonaldoReprezentacja Maroka prezentuje się jednak bardzo dobrze i stwarza sobie okazje pod bramką Rui Patricio. Po przerwie emocje gwarantowane.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Portugalii. Główkował Younes Belhanda, a Medhi Benatia nie zdążył skierować jej do bramki. Odetchnęli Portugalczycy.

Doliczone trzy minuty.

Chwilowa przerwa. Opatrywany był Younes Belhanda.

Jeszcze jedna ładna Maroka w polu karnym. Znów jednak zabrakło dokładnego ostatniego podania. Muszą popracować nad wykończeniem Marokańczycy.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Medhi Benatia.

Świetną okazję miał Goncalo Guedes po podaniu od Ronaldo. Znakomicie jednak w bramce spisał się Munir El Kajoui.

Khalid Boutaib starał się w polu karnym poradzić sobie z obrońcami Portugalii. Nie tym razem. Dobrze teraz w defensywie mistrzowie Europy.

Dośrodkowanie w pole karne Portugalii. Po chwili piłka w rękach Rui Patricio.

Rzut rożny, dośrodkowanie w pole karne Maroka. Piłka jeszcze zgrana i następnie wybił ją Marokańczyk. Ale Portugalia wciąż jest w jej posiadaniu.

Strzelał z rzutu wolnego Cristiano Ronaldo. Trafił jednak w mur.

Mamy teraz świetną okazję dla Portugalii. Rzut wolny, do bramki Maroka około 20 metrów. Wiadomo, kto będzie strzelał.

Padł w polu karnym Marokańczyk, Khalid Boutaib. Sędzia i tym razem nie podyktował rzutu karnego.

Już gramy dalej.

Sędzia uspokaja trenera reprezentacji Maroka.

Nordin Amrabat rozłożył ręce domagając się odgwizdania faulu w polu karnym. Sędzia nakazał grać dalej.

Faulowany w okolicy środka boiska był Cristiano Ronaldo. Grymas bólu na twarzy Portugalczyka.

Portugalczycy pod presją rywala. Mają problem, aby wyprowadzić piłkę z własnej połowy.

Reprezentacja Maroka szuka okazji na gola. Przed chwilą ładnie z dystansu strzelił Hakim Ziyech, ale bramkarz nie dał się zaskoczyć. Bardzo aktywny jest ten piłkarz.

Znów groźnie w polu karnym Portugalii! Nabil Dirar dogrywał przed bramkę, zabrakło jednak strzału. Ciekawe są te akcje oskrzydlające reprezentacji Maroka.

Efektowną akcją popisał się Hakim Ziyech! Minął jednego obrońcę, ale jego strzał w ostatniej chwili został zablokowany.

Czy Cristiano Ronaldo strzeli w tym meczu więcej niż jednego gola?

Miękka wrzutka w pole karne Maroka. Poradzili sobie obrońcy, nie było strzału Portugalczyków na bramkę.

To jak na razie ciekawe spotkanie. Oba zespoły starają się atakować. Dobrze prezentuje się reprezentacja Maroka, chociaż brakuje jej dokładności w polu karnym rywala.

Rui Patricio uratował teraz Portugalię przed stratą gola. Bramkarz Portugalczyków obronił piłkę po uderzeniu głową Medhi Benatii.

Jeszcze jedna wrzutka w pole karne Portugalii. Przedłużona przez Boussoufa piłka przeleciała obok bramki.

Cristiano Ronaldo znów dał o sobie znać. Strzelał w polu karnym po "długim słupku". Piłka przeleciała jednak obok bramki.

Ładna akcja reprezentacji Maroka. Poradzili sobie jednak w defensywie Portugalczycy.

Cristiano Ronaldo strzelił swojego czwartego gola na mistrzostwach świata w Rosji. Natomiast na boisku przy piłce aktualnie Portugalczycy, którzy rozgrywają ją na własnej połowie.

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo. Asystował mu Joao Moutinho. To są jego mistrzostwa! Po dośrodkowaniu w pole karne Cristiano Ronaldo oddał precyzyjny, celny strzał głową! 1:0 prowadzi Portugalia!

Bernardo Silva dośrodkował w pole karne Maroka. Rykoszet i jeszcze będzie rzut rożny.

Po dośrodkowaniu w pole karne główkował Khalid Boutaib. Uderzenie jednak niecelne.

Maroko stara się atakować. Piłkarze z tego kraju wymieniają podania na połowie Portugalii.

Zaczynamy!

Hymny odegrane, zaraz rozpocznie się spotkanie Portugalia - Maroko. Ciekawi jesteśmy, jak w tym meczu spisze się Cristiano Ronaldo.

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

To pierwsze dziś spotkanie grupy B. W drugim Iran zmierzy się z Hiszpanią. Początek tego meczu o godzinie 20:00.

Kto wygra mecz?

Cristiano Ronaldo w pierwszym występie na mistrzostwach świata w Rosji strzelił trzy gole. Jak spisze się w meczu z Maroko? W środowym spotkaniu zagra w podstawowym składzie Portugalii.

Spotkanie Portugalia - Maroko poprowadzi Mark Geiger (USA).

Przed nami spotkanie Portugalia - Maroko. Portugalczycy w swoim pierwszym meczu na mundialu w Rosji zremisowali 3:3 z Hiszpanią. Maroko przegrało 0:1 z Iranem.