• Grupa F
  • Grupa G
  • Grupa H
Francja
16' Blaise Matuidi 34' Kylian Mbappe Lottin 86' Paul Pogba
Peru
23' Paolo Guerrero 81' Pedro Aquino
1:0

Koniec meczu. Francja pokonała Peru 1:0 i zameldowała się w 1/8 finału Mundialu 2018!

Blaise Matuidi strzelił bardzo niecelnie z dystansu na bramkę Peru.

Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry 4 minuty.

Francja. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Steven N'Zonzi.

Paolo Guerrero uderzył celnie z rzutu wolnego. Piłkę pewnie złapał Hugo Lloris.

Żółtą kartkę otrzymał Paul Pogba, który sfaulował rywala.

Paul Pogba bezpardonowo potraktował rywala i od rzutu wolnego grę rozpoczęli Peruwiańczycy.

Peru. Schodzi: Christian Cueva. Wchodzi: Raul Ruidiaz.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Pedro Aquino.

Francja. Schodzi: Antoine Griezmann. Wchodzi: Nabil Fekir.

Paolo Guerrero znalazł się na pozycji spalonej.

Reprezentanci Peru nie zwalniają tempa i to oni dyktują na razie warunki gry.

Jefferson Farfan uderzył z powietrza tylko w boczną siatkę bramki kadry Francji. Było blisko trafienia dla zespołu z Peru.

Z kolejną ofensywną akcją ruszyła peruwiańska drużyna. Francja umiejętnie przesuwa się w defensywie.

Samuel Umtiti zagrał skutecznie w obronie i będzie rzut rożny dla Peru. Peruwiańczycy nieudanie rozegrali ten korner.

Luis Advincula uderzył sprzed pola karnego minimalnie niecelnie na francuską bramkę.

Trójkolorowi oddali inicjatywę rywalowi, jakby czekali na okazję do szybkiej kontry.

Za mocne zagranie do Oliviera Girouda i tym razem futbolówkę przechwycił Pedro Gallese.

Piłkę po zagraniu rywala wyłapał Hugo Lloris i spokojnie rozpoczął akcję francuskiej ekipy.

Coraz groźniej atakuje reprezentacja Peru, która ambitnie walczy o swojego pierwszego gola na Mundialu 2018. Po chwili Andre Carrillo uderzył niecelnie z dystansu.

Szarżował na prawym skrzydle Andre Carrillo, ale niedokładnie dośrodkował w "szesnastkę" przeciwnika.

Kylian Mbappe Lottin wykonywał rzut rożny, a Peruwiańczycy zdołali wybić piłkę z własnego pola karnego.

Ostro rywala faulował Andre Carrillo, ale upiekło mu się, bo nie otrzymał żółtej kartki.

Faulowany był Lucas Hernandez i Francja będzie miała rzut wolny na połowie Peru.

Świetnie z dystansu uderzył Pedro Aquino! Piłka trafiła w spojenie słupka z poprzeczką i wyszła poza linię boczną boiska.

Na razie Samuel Umtiti opuszcza boisko w asyście służb medycznych.

W starciu z rywalem ucierpiał Samuel Umtiti, który zwija się z bólu i będzie potrzebował pomocy medycznej.

Peru. Schodzi: Yoshimar Yotun. Wchodzi: Jefferson Farfan.

Koniec 1. części pojedynku, po której Francja prowadzi z Peru 1:0.

Sędzia doliczył 2 minuty do regulaminowego czasu gry w pierwszej odsłonie potyczki.

Celnie na peruwiańską bramkę uderzał Lucas Hernandez, jednakże Pedro Gallese nie dał się pokonać.

Ostatnie minuty rywalizacji w I połowie meczu Francja - Peru. Przy piłce znajdują się zawodnicy z Ameryki Południowej.

Niezła próba kontrataku kadry Francji. Jednakże wyszedł na 10 metr Pedro Gallese i złapał piłkę.

Olivier Giroud sprytnym faulem zatrzymał próbę szybkiego ataku reprezentacji Peru.

Starali się odpowiedzieć rywalowi Peruwiańczycy, lecz Francuzi wybili futbolówkę z własnej połowy.

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin.

Francja wyszła na prowadzenie 1:0! Dobrze na bramkę Peru uderzył Olivier Giroud, ale jego strzał został przyblokowany przez rywala. Jednakże do piłki dopadł Kylian Mbappe Lottin i z bliskiej odległości wpakował ją do siatki.

Kylian Mbappe Lottin popisał się celnym strzałem, ale Pedro Gallese nie dał się zaskoczyć w tej sytuacji.

Świetnie zagrywał Christian Cueva, a celnie z około 7 metrów uderzył Paolo Guerrero. Udanie interweniował Hugo Lloris.

W ostatnich minutach na boisku wieje nudą, bo brak podbramkowych sytuacji. Sporo strat z obydwu stron.

Francuzi mają problemy, żeby przedrzeć się przez zasieki złożone z peruwiańskich defensorów.

Tempo gry spadło, a spokojnie atak pozycyjny buduje francuska drużyna.

Peruwiański piłkarze mieli rzut rożny, jednak nic dobrego nie wyszło z tej akcji.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Paolo Guerrero.

Samuel Umtiti został sfaulowany przez przeciwnika we własnym polu karnym i tym razem rzut wolny dla Trójkolorowych.

Benjamin Pavard zagrał ręką w okolicach francuskiego pola karnego i będzie rzut wolny dla Peru.

Posiadanie piłki:

Francja - 55 proc.

Peru - 45 proc.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Blaise Matuidi.

Kylian Mbappe Lottin padł po kontakcie z rywalem w polu karnym Peru, ale sędzia nie wskazał na "11". Po chwili celnie uderzył Olivier Giroud, a na posterunku był Pedro Gallese.

Groźnie po dośrodkowaniu z kornera główkował Raphael Varane. Było blisko trafienia dla Francji.

Źle z rzutu rożnego dośrodkował Antoine Griezmann

Paul Pogba oddał minimalnie niecelny strzał z dystansu. Les Bleus zaczynają przyspieszać i są coraz groźniejsi.

Na strzał zdecydował się Antoine Griezmann, ale uderzył bardzo niecelnie na bramkę reprezentacji Peru.

Faulowany na własnej połowie był Paolo Guerrero i od rzutu wolnego na własnej połowie grę rozpocznie Peru.

Tym razem Peruwiańczycy próbowali przedrzeć się lewym skrzydłem pod pole karne Trójkolorowych, lecz bezskutecznie.

Na razie sporo walki w środku pola, a żaden z zespołów nie może rozegrać składnej akcji.

Niedokładnie zagrywał N'Golo Kante i od rzutu z autu rozpocznie zespół z Ameryki Południowej.

Od początku konfrontacji aktywny jest Andre Carrillo. Trybuny sprzyjają kadrze Peru i entuzjastycznie reagują na dobre zagrania Peruwiańczyków.

Odważnie prawym skrzydłem próbowali zaatakować Peruwiańczycy, ale zostali zatrzymani przez Hernandeza.

Od środka boiska rywalizację rozpoczęli Francuzi.

Start meczu Francja - Peru!

Czas na prezentację zespołów i hymny narodowe Francji oraz Peru.

Aktualna tabela grupy C MŚ Aktualna tabela grupy C MŚ

W swoim pierwszym meczu podczas Mundialu 2018 Francja pokonała Australię 2:1, zaś Peru przegrało z Danią 0:1.

Jakie będzie rozstrzygnięcie meczu Francja - Peru?

Spotkanie poprowadzi sędzia Mohammed Abdulla Mohamed (Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 2. kolejki grupy C mistrzostw świata Francja - Peru. Początek czwartkowej konfrontacji został zaplanowany na godzinę 17:00.