TVP Sport
Komentarze (4)
  • Daleko Bardzo Zgłoś komentarz
    A czemu Krychowiak jest tak wysoko ocenianiy ? Ten czlowiek nie powinien grac w pilke - tylko garnitury sprzedawac . Jest bardzo powolny oraz nie ma techniki . Udalo mu sie strzelic bramke przy
    Czytaj całość
    zamknietych oczach . A tak naprawde jest drugoligowym graczem .
    • 5teel Zgłoś komentarz
      Nawet taki Iran świetnie gra na tych mistrzostwach od 1-90 minuty choć byli spisywani na pożarcie nawet przez Maroko a my przez 80 minut stanie podawanie miedzy obroną i 10 minut jakieś
      nieudolne akcje chyba psycholog się kłania naszym że na boisku trzeba swoje wywalczyć nieważne czy się gra z 1-10-40 czy 120 druzyną w rankingu FIFA.Jeśli podobnie zagrają z Portugalią to CR7 i spółka będą mieć nielada orzech do zgryzienia a Iran jeszcze nie jest bez szans na wyjscie z grupy
      • Mariusz jo Zgłoś komentarz
        Kuriozalne gole to padały ale w spotkaniu Polska Senegal.....jak sobie tylko przypomne to mnie trafia....na MŚ. jak jest się słabym technicznie to gra się tak jak pokazał Iran
        ..wystarczylo zostawić na boisku serce i walczyć do końca jak oni ...i to jest piekne ,a nie to co pokazały nasze pseudo gwiazdy .?aktywniejsze sa krowy pasące się na pastwisku