WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Zobacz drużynę
 • Zobacz drużynę
 • Grupa A
 • Grupa B
 • Grupa C
 • Grupa D
 • Grupa E
 • Grupa F
 • Grupa G
 • Grupa H

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (5):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • M74 0
  Ja Nawałki za jaja nie wieszam, bo już po Euro 2016 doszedłem do wniosku, że chłop jaj nie ma. Ten mundial to tylko potwierdził, trener stracił posłuch u piłkarzy, koncepcję, a selekcja drużyny oraz przygotowanie fizyczne wprost wołają o pomstę do nieba. Zabieranie nieprzydatnych kolesi "za zasługi", albo kontuzjowanych grajków, którzy niemal na pewno nie wystąpią, to żart z kibiców. No ale każdy z nich za "udział" na mundialu ładną kasę trzepnął - i o to głownie chodziło. Naturalnie Nawałka robił niezłą robotę z kadrą przez te lata, tylko jak przyszły najważniejsze występy skończyło się jak zwykle. Imprezka w Arłamowie była, bo info poszło z kilku źródeł, nawet Boniek chlapnął. Glik załatwił się na bani, a braki kondycyjne u niemal wszystkich graczy było widać gołym okiem. Potrzebny trener z zagranicy, z mocnym charakterem i mentalnością zwycięzcy, który chwyci za jaja naszych "gwiazdorów" i nie będzie ulegał osobistym sympatiom. Czas na odmłodzenie kadry i jej odchwaszczenie, oraz nadanie jej jakiegoś stylu gry. Bo na granie w poprzek i do tyłu oraz "na długą lagę" to już od dawna patrzeć nie można. Smutne, że Araby i Azjaci nauczyli się grać w piłkę, i nawet da się ich mecze oglądać z przyjemnością, a Polacy ciągle ten sam piach przesypują. Boli, że świat nam tak uciekł, a przecież grajków niby mamy - większość z nich kopie w uznanych europejskich klubach.
  camel Zgadzam się że rankingowe umiejscowienie nas to porażka jednak nie da się zaprzeczyć że awansuje się za zwycięstwa a te są najważniejsze - jeślibyśmy wyszli z grupy i przegrali np po karnych z Angolami byłoby fajnie - wszyscy by mówili taki mamy styl ważne że skuteczny.Osobiście mam wiele zastrzeżeń ale na pewno nic nie wiem i nie jestem w stanie stwierdzić na 100% a gdy opadły emocje to jednak trzeba zgodzić się że krzywdzącym jest publiczne wieszanie go za jaja bo 2 awanse z rzędu na me i mś, wyjscie z grupy i osiągnięcie 1/4 finału, ogranie Niemców to jest bardzo wiele jak na kadencję kogoś kto nie ma wielkiego trenerskiego nazwiska i patrząc na to w jakim stanie byliśmy gdy przychodził.Dodatkowo uważam że selekcjoner nie ma tak łatwo jak trener w klubie który przygotowuje swoją ekipę i jest z nią cały sezon np i za ten wynik jest rozliczany - szczególnie jeśli mówimy o selekcjonerze słabej czy co najwyżej średniej reprezentacji bo taką np Belgię to nie jeden z nas pewno doprowadziłby do 1/4 finału. Znajomy był ostatnio na sparingu jednej z naszych ekstraklasowych ekip i siedział jeden rząd nad dwoma byłymi piłkarzami - jednego nie pamiętam a jeden był ikoną swego klubu i twierdzi że zamiast oglądać mecz słuchał ich dialogu na temat Arłamowa gdzie impreza była nieziemska i słynnej siatkonogi Glika który po prostu za dużo procentów miał w organizmie co spowodowało taki a nie inny upadek. Tylko ostre przepicie lub jakiś mega wewnętrzny konflikt mogą tłumaczyć brak paliwa w 30 minucie,brak waleczności i wybiegania u bądź co bądź profesjonalistów.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Katon el Gordo 0
  Nadmuchany przez nierzetelne prognozy oparte na chciejstwie balonik pękł i trzeba znaleźć winnego. Nawałka musiał odejść. Jak pracować z grupą ludzi (piłkarzy), których oczekiwania legły w gruzach. Opinię publiczną też bez przerwy musiałby do siebie na nowo przekonywać. Może też zobaczył, że drugi raz trudno będzie pojechać na takim farcie.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • camel 0
  Zgadzam się że rankingowe umiejscowienie nas to porażka jednak nie da się zaprzeczyć że awansuje się za zwycięstwa a te są najważniejsze - jeślibyśmy wyszli z grupy i przegrali np po karnych z Angolami byłoby fajnie - wszyscy by mówili taki mamy styl ważne że skuteczny.Osobiście mam wiele zastrzeżeń ale na pewno nic nie wiem i nie jestem w stanie stwierdzić na 100% a gdy opadły emocje to jednak trzeba zgodzić się że krzywdzącym jest publiczne wieszanie go za jaja bo 2 awanse z rzędu na me i mś, wyjscie z grupy i osiągnięcie 1/4 finału, ogranie Niemców to jest bardzo wiele jak na kadencję kogoś kto nie ma wielkiego trenerskiego nazwiska i patrząc na to w jakim stanie byliśmy gdy przychodził.Dodatkowo uważam że selekcjoner nie ma tak łatwo jak trener w klubie który przygotowuje swoją ekipę i jest z nią cały sezon np i za ten wynik jest rozliczany - szczególnie jeśli mówimy o selekcjonerze słabej czy co najwyżej średniej reprezentacji bo taką np Belgię to nie jeden z nas pewno doprowadziłby do 1/4 finału. Znajomy był ostatnio na sparingu jednej z naszych ekstraklasowych ekip i siedział jeden rząd nad dwoma byłymi piłkarzami - jednego nie pamiętam a jeden był ikoną swego klubu i twierdzi że zamiast oglądać mecz słuchał ich dialogu na temat Arłamowa gdzie impreza była nieziemska i słynnej siatkonogi Glika który po prostu za dużo procentów miał w organizmie co spowodowało taki a nie inny upadek. Tylko ostre przepicie lub jakiś mega wewnętrzny konflikt mogą tłumaczyć brak paliwa w 30 minucie,brak waleczności i wybiegania u bądź co bądź profesjonalistów.
  Stelmet_Falubaz I co ci ten ranking FIFA dał? Czy ty człowieku nie widzisz jak wygląda gra Polaków. Tyle lat Nawałka brał pieniądze i to nie małe i wszystko co zrobił to skrzyknął swoich kolegów i zapewnił im płatne wakacje. Po ostatnich 2 latach jest gorzej niż było z reprezentacją.
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (2)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Pokaż więcej komentarzy (5)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×