Szokujące informacje ws. Lindsey Vonn. Grozi jej proteza kolana

Lindsey Vonn ma na swoim koncie wiele sukcesów. Teraz natomiast amerykańska narciarka alpejska przeżywa niezwykle trudne chwile. Z jej zdrowiem jest na tyle źle, że grozi jej nawet proteza kolana!

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Lindsey Vonn Getty Images / Na zdjęciu: Lindsey Vonn
Przez wiele lat uprawiania sportu wyczynowego organizm Lindsey Vonn musiał wytrzymywać niemałe obciążenia. Teraz to odczuwa. Okazuje się, że mocno ucierpiało jej lewe kolano.

Do tej pory często było ono operowane. Teraz natomiast pojawiły się obawy, że być może Amerykanka będzie musiała przejść zabieg polegający na wszczepieniu protezy!

Póki co zawodniczka przeszła następną operację. - Lekarz wykonał kawał dobrej roboty - zrelacjonowała na Instagramie.

- Mam nadzieję, że niebawem uda mi się wyprostować kolano. To już ostatnia próba. Później będzie już tylko proteza. To cena, jaką płacimy za robienie tego, co kochamy - dodała Vonn.

Narciarka zakończyła karierę w lutym 2019 roku. Wcześniej trzykrotnie sięgała po medale olimpijskie, trzykrotnie zostawała wicemistrzynią świata, a poza tym cztery razy zdobywała Puchar Świata, a osiem razy Małą Kryształową Kulę. To rekordzistka Pucharu Świata pod względem ogólnej liczby zwycięstw (82).

Czytaj także:
Słynny trener zastąpi Doleżala? Ogłosił decyzję
Rok temu został odsunięty od kadry. Obecnie stał się liderem Słoweńców

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×