Jedna piękniejsza od drugiej. Cudowne bramki w finale MŚ! [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter /  / Na zdjęciu: finał MŚ w piłce nożnej plażowej
Twitter / / Na zdjęciu: finał MŚ w piłce nożnej plażowej
zdjęcie autora artykułu

Za nami finał mistrzostw świata w piłce nożnej plażowej. Mecz Brazylia - Włoch (6:4) dostarczył wielkich emocji i zobaczyliśmy wiele widowiskowych bramek. Aż trudno wybrać najładniejszą.

W Dubaju odbywały się mistrzostwa świata w piłce nożnej plażowej. Beach soccer to niezwykle widowiskowa odmiana futbolu i tegoroczny turniej pod tym względem nie zawiódł. Także w finale zobaczyliśmy świetne widowisko.

Mistrzem świata została Brazylia, która w finale wygrała z Włochami 6:4. Nie brakowało bramek nożycami, które zawsze ogląda się z zapartym tchem. W tym elemencie szczególnie brylowali "Canarinhos".

Na uwagę zasługuje także trafienie włoskiego piłkarza. Tommaso Fazzini popisał się efektowym golem ze stałego fragmentu gry. To była bomba w okienko i bramkarz nie miał szans na skuteczną interwencję.

Brazylia na tytuł mistrza świata w beach soccerze czekała od 2017 roku. Ostatnie dwa turnieje wygrywali Portugalczycy oraz Rosjanie. Co ciekawe, już za rok kolejna edycja, która odbędzie się na Seszelach.

Niebywałe. Ależ to zmieścił [WIDEO] >> On jest niemożliwy. Spektakularny wyczyn zawodnika Widzewa Łódź >> ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: ależ kontra! Wystarczyło tylko jedno podanie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty