Niebywałe. Ależ to zmieścił [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / TVP SPORT / przepiękny gol na mistrzostwach świata w piłce nożnej plażowej
Twitter / TVP SPORT / przepiękny gol na mistrzostwach świata w piłce nożnej plażowej
zdjęcie autora artykułu

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich trwają mistrzostwa świata w piłce nożnej plażowej. W trakcie jednego ze spotkań zgromadzeni na trybunach kibice byli świadkami fenomenalnego gola.

15 lutego rozpoczął się turniej mistrzostw świata w piłce nożnej plażowej. Po raz drugi w historii mistrzostwa odbywają się w Azji, a dokładniej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Niewykluczone, że już w drugim dniu rywalizacji padła najładniejsza bramka tych mistrzostw. Wszystko działo się przy okazji starcia Portugalii z Meksykiem.

Przy stanie 3:0 bramkarz reprezentacji Portugalii zagrał do stojącego w bocznej części boiska Andre Laurenci. 29-latek nawet nie przyjął futbolówki, tylko od razu złożył się do strzału, co okazało się słusznym posunięciem.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Ronaldo imponuje formą. Pokazali, co zrobił na treningu

Piłka została uderzona w taki sposób, że stojący w bramce golkiper reprezentacji Meksyku nie był w stanie wyjąć futbolówki. "Najpiękniejszy gol, jaki do tej pory oglądaliśmy" - emocjonował się jeden z komentatorów TVP Sport (wideo z omawianej bramki możesz zobaczyć na końcu artykułu).

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 8:2. Dodajmy, że w fazie grupowej Portugalia i Meksyk zmierzą się jeszcze z Omanem i Brazylią. Mistrzostwa potrwają do niedzieli, 25 lutego.

Zobacz także: Kłopotów Bayernu ciąg dalszy Kolejny gigant chce Mbappe

Źródło artykułu: WP SportoweFakty