Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

Zobacz, co mieli podpisać bydgoscy kibice (foto)

Na niczym spełzła propozycja Rafała Bruskiego odnośnie rozwiązania konfliktu w sprawie bydgoskiego klubu. Zobacz, co miały podpisać główne strony wspomnianego sporu.
Adrian Dudkiewicz
Adrian Dudkiewicz

Przypomnijmy, że w sobotę prezydent Bydgoszczy zorganizował spotkanie mediacyjne wokół bydgoskiego konfliktu (piszemy o tym w oddzielnym temacie). Przedstawił dwóm jego stronom, czyli Stowarzyszeniu Kibiców Zawiszy Bydgoszcz i Stowarzyszeniu Piłkarskiemu Zawisza Bydgoszcz pewne propozycje. Powyższe podmioty były przeciwko podpisaniu dokumentu.

"W związku z dzisiejszym spotkaniem informujemy, że złożona przez nas prezydentowii Rafałowi Bruskiemu  i Radosławowi Osuchowi propozycja powołania komisji do wyjaśnienia sytuacji z meczu z Widzewem Łódź, który jest zarzewiem konfliktu, została odrzucona.

Brak zgody na merytoryczne wyjaśnienie kwestii ataku policji na kibiców Zawiszy jest dla nas jasnym sygnałem, że prezydent piasta Bydgoszczy bez żadnych dowodów wskazał jednoznacznie winnego, czym zlekceważył podstawową zasadę prawną - zasadę domniemania niewinności. Z drugiej strony uznał zasługi oraz jedynie nieomylną postawę i pozycję większościowego udziałowca klubu Radosława Osucha.

Na zakończenie spotkania prezydent Rafał Bruski przedłożył nam do podpisania "lojalkę" (treść prezentujemy poniżej), której treść przygotował jeszcze przed spotkaniem wyjaśniając, że przewidywał wynik rozmów. Niech każdy z nas, który jest sercem i życiem związany z Zawiszą odpowie sobie czy zaakceptowałby takie warunki….?

Chcemy podziękować za merytoryczną próbę mediacji przedstawicielowi spółki Ekstraklasa S.A. oraz obecnym na spotkaniu: V-ce prezesowi PZPN Eugeniuszowi Nowakowi, prezesowi CWZS Waldemarowi Keisterowi, V-ce prezesowi CWZS Dariuszowi Bednarkowi, byłemu z-cy prezydenta Miasta Bydgoszczy Sebastianowi Chmarze.

Piłka nożna na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku! Tylko dla fanów futbolu! Kliknij i polub nas.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa / zawiszafans.net
Komentarze (8):
 • Shadi Zgłoś komentarz
  Dobranoc, ja pracuje więć musze wstać. Bez obrazy to tylko wymiana zdań. Mam nadzieje :)
  • Shadi Zgłoś komentarz
   Zgadzam się ale winę trzeba UDOWODNIĆ to raz dwa kupując bilet zgadzasz się na regulamin organizatora, a więc jego warunki. Nie podoba się ogladasz spektakl w domu, pubie (tu też są
   Czytaj całość
   prawa) Ja się pytam chcecie Ekstraklasy w Bydgoszczy > bo jak narazie widać nie. Nikt jak Pan Osuch i jak Bruski nie włozy tyle w ten klub. Trzeba było kupić i bić sie i o nas Januszów z kiełbasą bo sami byście nie uciagneli. Robić przedszkole na stadionie a pózniej wyzywać ? Tego w przedszkolu dzieci sie nie uczą. Tam była pewnie przewała ale za całokształ DNO.
   • Maciej Dymiński Zgłoś komentarz
    Daj mi dowód na to że była zadyma na stadionie podczas meczu z Widzewem skoro stwierdzisz że była . Jeśli niemasz to dla czego piszesz inaczej . To ci wystarczy ? Zrozumiałeś to? Czy
    Czytaj całość
    jeszcze jaśniej to tobie napisać
    • Maciej Dymiński Zgłoś komentarz
     Skoro nie wiesz o co chodzi to po co piszesz
     • smok Zgłoś komentarz
      Ma ktoś lupę?
      • eXpErT Zgłoś komentarz
       Nie widzę tu żadnego kontrowersyjnego punktu. Zresztą szkoda czasu na dyskusję z bandytami. Patologia wyzywa właściciela klubu, który postawił na nogi bydgoski futbol i grozi zawodnikom
       Czytaj całość
       a miasto chce z nią iść na układy? Nie podoba się to won na czwartą ligę. Klub ma teraz ważniejsze problemy na głowie, m.in nowe umowy dla Masłowskiego czy Goulona.
       • Jasnowidz Zgłoś komentarz
        Nie lubię ich, ale też bym w życiu nie podpisał takiego gówna.
        • Adrwes Zgłoś komentarz
         Nie dziwię się, że nie podpisali tego dokumentu. Oświadczenie powinno zostać spisane PO spotkaniu, a w nim powinny być punkty zaproponowane przez wszystkich uczestników. Z drugiej
         Czytaj całość
         strony, dlaczego przedstawiciele SKBZ nie chcieli przyjść na spotkanie, gdy zaproszeni byli również przedstawiciele Policji oraz UW? W końcu to spotkanie miało dotyczyć WSZYSTKICH stron! Foch ze strony Kibiców, był co najmniej nie na miejscu
         Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
         ×
         Sport na ×