Anglia: Abbott, Krysiak, Rasiak i Saganowski na boisku

Paweł Abbott strzelił bramkę w sobotnim meczu ligi angielskiej. W podstawowym składzie wystąpili jeszcze trzej inni polscy zawodnicy: Artur Krysiak, Grzegorz Rasiak oraz Marek Saganowski.

Bartosz Zimkowski

Dla Abbotta był to trzeci gol w League One w tym sezonie. Napastnik Oldham Athletic trafił w spotkaniu z Carlisle już w 13. minucie. Jego zespół wygrał 2:0, a Abbott spędził na boisku pełne 90 minut.

Również całe spotkanie w The Championship rozegrał Grzegorz Rasiak. Reading prowadziło z Peterborough już 2:0, by ostatecznie przegrać 2:3. Polak bramki nie zdobył.

W League One wystąpił jeszcze Marek Saganowski. Na murawie spędził 72 minuty, a Southampton ograło Yeovil 2:0. Rezerwowym w tym mecz był Bartosz Białkowski.

Ponownie między słupkami Burton pojawił się Artur Krysiak, ale jego zespół uległ Dagenham & Redbridge 0:1.