Wiemy, kto skomentuje mecze reprezentacji w TVP. Będzie debiut!

Telewizja Polska przygotowała niespodziankę dla piłkarskich kibiców. Podczas ostatniego czerwcowego meczu Ligi Narodów z Belgią dojdzie do debiutu komentatorskiego.

Dawid Franek
Dawid Franek
reprezentacja Polski WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: reprezentacja Polski
Przed reprezentacją Polski w czerwcu jeszcze trzy mecze Ligi Narodów. Po wygranej z Walią (2:1) na stadionie we Wrocławiu nasi piłkarze zmierzą się kolejno z: Belgią (8.06.), Holandią (11.06.) i ponownie z Belgią (14.06.). Ostatni z pojedynków zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym, a dwa wcześniejsze na wyjeździe.

TVP postanowiła nieco namieszać w obsadzie komentatorów na te mecze. 14 czerwca dojdzie do debiutu Janusza Michallika w nowej roli. 56-latek nigdy wcześniej nie miał okazji, by komentować mecz reprezentacji Polski.

Michallik od pewnego czasu jest już ekspertem Telewizji Polskiej. Współpracuje także z Kanałem Sportowym. W przeszłości był piłkarzem reprezentacji USA. 56-latek skomentuje spotkanie z Belgią wraz z Mateuszem Borkiem.

Borek zasiądzie na stanowisku komentatorskim także 8 czerwca podczas pierwszego meczu z Belgią. Wówczas będzie mu towarzyszył Robert Podoliński. Trzy dni później starcie z Holandią mają skomentować Jacek Laskowski oraz Marcin Żewłakow.

Czytaj także:
Nie przekonał, ale... Włoski dziennikarz skomentował sytuację polskiego napastnika

ZOBACZ WIDEO: Kto pojedzie na mundial? Listkiewicz: Modlę się, żeby wyskoczył jakiś rodzynek
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×