Kolejarz grał do końca - wyniki niedzielnych spotkań 11. kolejki II ligi gr. wschodniej

W jedynym niedzielnym spotkaniu 11. kolejki gier w II lidze gr. wschodniej Kolejarz Stróże pokonał LKS Nieciecza 2:1. Dzięki temu zwycięstwu przejął od beniaminka fotel lidera. Spotkanie w Stróżach było bardzo zacięte, a losy ważyły się do ostatnich sekund. Wygraną podopiecznym Jarosława Araszkiewicza zapewnił rezerwowy Sebastian Łętocha.

Początek meczu należał do mających wysokie ligowe aspiracje piłkarzy Kolejarza. Efektem przewagi było szybko strzelony gol. W 9. minucie powodzenie przyniosła oskrzydlająca akcja Jonasza Jeżewskiego. Pomocnik gospodarzy precyzyjnie dośrodkował na głowę Mariusza Mężyka, a ten strzałem z bliska dopełnił formalności. Po stracie bramki, nie mający wiele do stracenia, goście zaczęli grać odważniej. Do wyrównania doprowadzili jednak dopiero w 83. minucie, kiedy to Adrian Fedoruk prostopadłym podaniem uruchomił szybkiego Łukasza Szczoczarza. Grający tym razem od pierwszej minuty napastnik wykorzystał dobre podanie i wyrównał stan meczu. Bramka dla beniaminka podziałała na gospodarzy jak płachta na byka i Kolejarz ruszył do szturmu na bramkę Norberta Barana. W doliczonym już czasie gry do gospodarzy uśmiechnęło się szczęście. Po uderzeniu z rzutu wolnego, podyktowanego za złapanie piłki przez Barana po podaniu jednego z jego obrońców, silnie uderzona piłka odbiła się od Sebastiana Łętochy i wpadła do siatki.

Zwycięstwo Kolejarza Stróże pozwoliło mu awansować na pierwsze miejsce w tabeli, LKS Nieciecza spadł z fotela lidera aż na czwarte miejsce. Obydwie drużyny dzielą jeszcze zespoły Świtu Nowy Dwór Mazowiecki i Startu Otwock. Co ciekawe wspomniana czwórka ma dokładnie tyle samo, bo 23 punkty. Następne mecze zapowiadają się więc niezwykle ciekawie.

Kolejarz Stróże - LKS Nieciecza 2:1 (1:0)

1:0 - Mężyk 9'

1:1 - Szczoczarz 83'

2:1 - Łętocha 90+1'

Kolejarz Stróże: Zarychta - Cichy, Walęciak, Szufryn, Księżyc, Lipecki, Jeżewski (71' Łętocha), Socha (60' Florian), Frankiewicz, Gryźlak, Mężyk (84' Bergier).

LKS Nieciecza: Baran - Kleinschmidt, Jacek, Czarny (82' Ryguła), Zontek, Prokop, Cygnar (57' Dzierżanowski), Szałęga (46' Leśniowski), Kot (64' Fedoruk), Smółka, Szczoczarz.

Żółte kartki: Mężyk (Kolejarz) oraz Szczoczarz, Jacek, Baran (LKS).

Sędzia: Robert Hasselbusch (Warszawa).

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!