Cudny gol Lecha w 19. sekundzie. Ręce same składają się do braw [WIDEO]

Wyśmienicie Lech Poznań rozpoczął rewanżowy pojedynek z ekipą Karabach Agdam. Ci, którzy nie oglądali meczu od początku, z pewnością przegapili gola Kristoffera Velde.

Mateusz Domański
Gol Lecha w 19 sekundzie WP SportoweFakty / TVP Sport / Gol Lecha w 19. sekundzie
Kolejorz pokazał, co to znaczy zacząć mecz z wysokiego "C". Od początku spotkania z Karabachem Agdam polski zespół ruszył do ataku, co w stu procentach się opłaciło.

Krótko po przejęciu piłki Joao Amaral podał do Kristoffera Velde, który odnotował przepiękne uderzenie. Huknął pod poprzeczkę. Bramkarz nie miał zbyt wiele do powiedzenia - chwilę po strzale piłka zatrzepotała w siatce.

Ten gol padł w 19. sekundzie. Jeżeli ktoś nie oglądał spotkania od samego początku, to z pewnością przegapił tę piękną bramkę.

Zespół ze stolicy Wielkopolski fenomenalnie wszedł w rewanżowy pojedynek w ramach pierwszej rundy kwalifikacyjnej z Karabachem Agdam, ale później już tak kolorowo nie było.

W 14. minucie do wyrównania doprowadził Kady, a krótko przed przerwą prowadzenie gospodarzom dał Filip Ozobić. Po pierwszej połowie było więc 2:1.