Polski klub wbił szpilę Barcelonie. Nagle wtrącił się Krychowiak!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Na zdjęciu: Robert Lewandowski i Kamil Wilczek
Twitter / Na zdjęciu: Robert Lewandowski i Kamil Wilczek
zdjęcie autora artykułu

O zdjęciu Roberta Lewandowskiego na tle niebieskich i czerwonych serduszek mówił cały świat. Z FC Barcelona zażartował Piast Gliwice. Na Twitterze w tej samej scenerii opublikowano zdjęcie Kamila Wilczka. Zareagował nawet Grzegorz Krychowiak.

Polak ma być liderem FC Barcelona i poprowadzić klub do sukcesów. Za Roberta Lewandowskiego zapłacono 45 milionów euro, a kolejne 5 milionów ma trafić na konto Bayernu w postaci bonusów. Działacze długo nie mogli dojść do porozumienia, ale ostatecznie monachijczycy zgodzili się na dokonanie transakcji.

I wtedy FC Barcelona oszalała na punkcie Lewandowskiego. Wyrazem tego są różne posty publikowane w mediach społecznościowych. Było nagranie z plaży, które porównano ze "Słonecznym patrolem". Było też zdjęcie Lewandowskiego na tle czerwonych i niebieskich serduszek z napisem "OMG".

O tej grafice mówił cały świat. Jedni byli zachwyceni, inni wyśmiewali kreatywność osób odpowiedzialnych za social media w FC Barcelona. Z katalońskiego klubu postanowił zażartować Piast Gliwice.

ZOBACZ WIDEO: Lewandowski w Barcelonie. Jak to wpłynie na jego grę w reprezentacji Polski?

Na twitterowym koncie gliwickiego klubu znalazło się podobne zdjęcie do tego, które opublikowała Barca. Na fotografii zamiast Lewandowskiego znalazł się Kamil Wilczek.

Grafika wywołała wiele komentarzy i rozbawiła użytkowników Twittera. Głos zabrał nawet Grzegorz Krychowiak. "Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać. Bardzo dobre" - napisał rozbawiony reprezentant Polski.

Czytaj także: Zachwyt nad Lewandowskim. Hiszpanie piszą o Polaku "Lewy" zabierze mu wszystko. Nawet dom

Źródło artykułu: