Pechowa interwencja Casha. Kadrowicz pomógł rywalom [WIDEO]

Meczu z Manchesterem United do udanych nie zaliczy Matty Cash. Obrońca Aston Villi zupełnie pogubił się przy drugiej bramce rywali. Jego drużyna przebudziła się po przerwie i zremisowała 2:2 z "Czerwonymi Diabłami".

Rafał Szymański
gol samobójczy Casha Twitter / Manchester United / Na zdjęciu: gol samobójczy Casha
Już za dwa tygodnie rozpocznie się nowy sezon Premier League. W przedostatnim sparingu przed startem rozgrywek Aston Villa zmierzyła się z Manchesterem United na Optus Stadium w Perth.

Pierwsza połowa należała do podopiecznych Erika ten Haga. W 25. minucie tej rywalizacji Luke Shaw dograł do Jadona Sancho, a angielski skrzydłowy wpisał się na listę strzelców.

17 minut później nie popisał się Matty Cash. Sancho przerzucił piłkę do wychodzącego na pozycję Marcusa Rashforda, który próbował uderzyć i nabił reprezentanta Polski. Niestety, piłka zatrzepotała w siatce po niefortunnej interwencji prawego obrońcy.

Ekipa Stevena Gerrarda ruszyła do ataku po przerwie. Autorem gola kontaktowego był Leon Bailey, zaś w samej końcówce spotkania Calum Chambers ustalił rezultat na 2:2.

Cash opuścił boisko po 64 minutach gry, zastąpił go Morgan Sanson. Poza kadrą meczową Aston Villi znalazł się Oliwier Zych. 18-letni bramkarz poleciał z seniorską drużyną na zgrupowanie do Australii.

Manchester United - Aston Villa 2:2 (2:0)
1:0 - Jadon Sancho 25'
2:0 - Matty Cash (s.) 42'
2:1 - Leon Bailey 49'
2:2 - Calum Chambers 90+3'