Kapitalny gol Neymara, piętka Ramosa. Gwiazdy PSG zaszalały! [WIDEO]

Lionel Messi tylko zamarkował uderzenie, zostawiając Neymarowi pole do popisu. Brazylijczyk nie zmarnował szansy, przepięknym strzałem pokonując bramkarza FC Nantes w meczu o Superpuchar Francji. Później błysnął Sergio Ramos. Zobacz popis gwiazd PSG!

Michał Fabian
bramka Neymara (PSG) w meczu o Superpuchar Francji z FC Nantes Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: bramka Neymara (PSG) w meczu o Superpuchar Francji z FC Nantes
Gdy dobiegała końca pierwsza połowa spotkania o Superpuchar Francji (rozgrywanego w Tel Awiwie), do rzutu wolnego ustawiły się dwie gwiazdy Paris Saint-Germain - Lionel Messi i Neymar.

Uderzył ten drugi - i to jak! Neymar idealnie podkręcił piłkę nad murem, pakując ją w górny róg bramki FC Nantes.

"Ależ kropnął Brazylijczyk!" - emocjonowali się komentatorzy Eleven Sports, przypominając jednocześnie, że Neymar strzelił już kiedyś bardzo podobnego gola. Grał wówczas w barwach Barcelony przeciwko... PSG - w spotkaniu, które zakończyło się słynną remontadą w Lidze Mistrzów (6:1, 8 marca 2017 r.).

Po pięknym golu z rzutu wolnego paryżanie prowadzili z FC Nantes 2:0. Wcześniej bowiem wynik otworzył wspomniany Messi (po solowej akcji), zaś w drugiej połowie na 3:0 podwyższył Sergio Ramos. Bramka Hiszpana również była wyjątkowej urody - po uderzeniu piętą.

W 81. minucie Neymar po raz drugi wpisał się na listę strzelców, wykorzystując rzut karny. Ustalił wynik meczu o Superpuchar Francji na 4:0 dla PSG.

Zobacz piękną bramkę Neymara (na 2:0)

"Piętka" Ramosa na 3:0 dla PSG

A to gol Messiego na 1:0

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)