Krychowiak nie wytrzymał. Radykalna decyzja sędziego [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Algeciras Al Minuto / Na zdjęciu: czerwona kartka Krychowiaka
YouTube / Algeciras Al Minuto / Na zdjęciu: czerwona kartka Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak przedwcześnie zakończył swój udział w sparingu z Alegciras CF (2:2). Sędzia wyrzucił z boiska nowego gracza Al Shabab.

W tym artykule dowiesz się o:

Klub Grzegorza Krychowiaka przygotowuje się do nowego sezonu i w miniony piątek zmierzył się z hiszpańskim trzecioligowcem. Algeciras CF niespodziewanie miało dwubramkową przewagę, na listę strzelców wpisali się Admonio Vicente Gomes oraz David Gonzalez.

Od 74. minucie spotkania Al Shabab musiało radzić sobie w osłabieniu. Niestety, w pozornie niegroźnej sytuacji fatalnie zachował się Krychowiak. Reprezentant Polski pokłócił się z sędzią prowadzącym mecz i w efekcie został ukarany bezpośrednią czerwoną kartką.

Saudyjczycy wrzucili wyższy bieg w samej końcówce rywalizacji. Al Shabab złapało kontakt po trafieniu Evera Banegi. Ten sam zawodnik ustalił rezultat na 2:2 w 88. minucie gry. Doświadczony Argentyńczyk wykorzystał rzut karny.

Krychowiak niedawno zamienił FK Krasnodar na drużynę Vicente Moreno i regularnie występuje w meczach towarzyskich. W poprzednim sezonie jego Al Shabab uplasowało się na czwartym miejscu w ligowej tabeli.

Alegciras CF - Al Shabab 2:2 (1:0) 1:0 - Admonio Vicente Gomes 41' 2:0 - David Gonzalez 46' 2:1 - Ever Banega 81' 2:2 - Ever Banega (k.) 88'

Czerwona kartka Krychowiaka (od 1:28:00):