"Zobaczcie, kto mnie odwiedził". Lewandowska pokazała zdjęcie

Anna Lewandowska w sobotę kibicowała Barcelonie na Camp Nou, a w niedzielę spotkała się z bliską przyjaciółką. Sprawdź, o kim mowa.

PB
Anna Lewandowska/Anna Peszko Instagram / www.instagram.com/annalewandowskahpba/www.instagram.com/stories/annalewandowskahpba / Anna Lewandowska/Anna Peszko
Anna Lewandowska i jej słynny małżonek - Robert - mają wielu przyjaciół, z którymi spotkają się jak tylko pozwoli im na to czas. Do grona tego należą Anna i Sławomir Peszko.

W niedzielę żona piłkarza FC Barcelony pochwaliła się na InstaStories, że w Hiszpanii wizytę złożyła jej właśnie Anna Peszko.

"Zobaczcie, kto mnie odwiedził" - napisała trenerka fitness na migawce ze swoim gościem (patrz poniżej).

Uśmiechy na twarzach "modelek" i symbol "serduszka", który wstawiła Lewandowska, potwierdzają że łączy ich przyjaźń. Mężowie znają się jeszcze z czasów gry w Lechu Poznań (lata 2008-10). Sławomir był nawet drużbą na ślubie Roberta i Anny.

W sobotę żona "Lewego" pojawiła się na Camp Nou, gdzie kapitan reprezentacji Polski, meczem przeciwko Rayo Vallecano, zadebiutował w lidze hiszpańskiej. Nasz napastnik nie zdołał strzelić bramki, a spotkanie zakończyło się niespodziewanie bezbramkowym remisem.

www.instagram.com/stories/annalewandowskahpba www.instagram.com/stories/annalewandowskahpba
Zobacz: To zdjęcie Lewandowskiej to hit sieci. Nic dziwnego Lewandowska oczarowana Katalonią. Wskazała, co ją zachwyca
ZOBACZ WIDEO: Kibice po pierwszym meczu Barcelony w nowym sezonie. Tak oceniają Lewandowskiego
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×