Kolejny koncert Arsenalu. Kanonierzy nie do zatrzymania!

Kapitalnie w sezon Premier League weszli piłkarze Arsenalu. Kanonierzy w trzecim spotkaniu odnieśli trzecie zwycięstwo, 3:0 pokonując na wyjeździe Bournemouth.

Michał Piegza
piłkarze Arsenalu Getty Images / Alex Davidson / Na zdjęciu: piłkarze Arsenalu
Po latach posuchy piłkarze Arsenalu w końcu grają na miarę oczekiwań kibiców. Kanonierzy notują świetne wejście w sezon ligowy.

W trzecim spotkaniu londyńczycy odnieśli trzecie zwycięstwo. Po wygranych nad Crystal Palace i Leicester drużyna Mikela Artety pokonała na boisku rywala Bournemouth.

Niemal po meczu było już po jedenastu minutach. W tym czasie dwa gole zdobył Martin Odegaard. Po tych ciosach gospodarze nie byli w stanie się podnieść. Dziewięć minut po zmianie stron William Saliba ustalił wynik gry.

AFC Bournemouth - Arsenal FC 0:3 (0:2)
0:1 - Odegaard 5'
0:2 - Odegaard 11'
0:3 - Saliba 54'