Nieprawdopodobne trafienie. Tak Dusan Vlahovic otworzył wynik [WIDEO]

Juventus FC zremisował w meczu 3. kolejki Serie A z AS Roma (1:1). Ozdobą spotkania były obie bramki. Wynik spotkania już w drugiej minucie otworzył Dusan Vlahović. To trzeba zobaczyć.

Mateusz Kozanecki
Gol Dusana Vlahovicia na 1:0 Twitter / Eleven Sports / Gol Dusana Vlahovicia na 1:0
Dużych emocji dostarczył mecz 3. kolejki Serie A, w którym Juventus FC podejmował prowadzoną przez Jose Mourinho AS Romę.

Już w drugiej minucie gospodarze wykonywali rzut wolny. Piłka ustawiona była na 25. metrze. Do stałego fragmentu gry podszedł Dusan Vlahović.

22-letni Serb uderzył idealnie. Bramkarz Romy Rui Patricio nawet nie zareagował, mógł jedynie odprowadzić piłkę wzrokiem.

W drugiej połowie goście zdołali doprowadzić do wyrównania. Zawodnicy Romy wykonywali rzut rożny - piłka dotarła do Paulo Dybali, który efektownymi nożycami podał do Tammy'ego Abrahama. Ten skierował piłkę do siatki.

Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Tym samym Juventus po trzech kolejkach ma na swoim koncie pięć punktów. Zespół Jose Mourinho ma natomiast siedem "oczek".

Gol Dusana Vlahovica na 1:0

Gol Paulo Dybali na 1:1

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Juventus zostanie mistrzem Włoch w sezonie 22/23?