Ręce same składają się do braw. Tak strzela konkurent Arkadiusza Milika [WIDEO]

Poezja piłki nożnej! W środowym meczu Juventusu ze Spezią (2:0) Dusan Vlahović pokazał próbkę swoich umiejętności. Obok tego wybornego trafienia po prostu nie można przejść obojętnie.

Mateusz Domański
Kapitalnie uderzył Dusan Vlahović Twitter / Eleven Sports / Kapitalnie uderzył Dusan Vlahović
Absolutny majstersztyk - tak w dwóch słowach można ocenić wyczyn Dusana Vlahovicia. Zawodnik Juventusu FC przepięknie przymierzył z rzutu wolnego. Golkiper Spezia Calcio nie miał w tej sytuacji zbyt wiele do powiedzenia.

- I po co komu Paulo Dybala? Dusan Vlahović w odstępie kilku dni dwie bramki z rzutów wolnych - spostrzegał komentator Eleven Sports.

Tym razem cudnie uderzył w dziewiątej minucie. W sobotnim meczu Juventusu z AS Roma genialnie trafił z rzutu wolnego natomiast już w drugiej minucie rywalizacji.

Vlahović to partner, a jednocześnie konkurent Arkadiusza Milika. - Mogę grać z drugim napastnikiem, robiliśmy tak w reprezentacji Polski z Robertem Lewandowskim. Ostatnie słowo należy jednak do trenera. Zobaczymy, na co się zdecyduje, a ja dam z siebie wszystko na treningach - mówił ostatnio Polak na konferencji prasowej.

Został również zachęcony do porównania Dusana Vlahovicia i Roberta Lewandowskiego. - Dusan Vlahović a Robert Lewandowski? Trudno ich porównać. Dusan jest wciąż bardzo młody, a Lewandowski znajduje się w innym momencie kariery - spostrzegł Milik.

- To dwaj różni napastnicy, ale ich gole mówią same za siebie. Dusan wciąż może się znacznie rozwinąć, ma 22 lata i dużo czasu na doskonalenie umiejętności. Ma przed sobą świetlaną przyszłość. "Lewy" z kolei ma już 34 lata, więc nie sposób ich porównywać - podsumował.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)