Cadiz szura po dnie. Kolejna klęska

W La Liga rozpoczęła się 4. kolejka. Czwarte spotkanie w sezonie przegrał Cadiz. Drużyna z Kadyksu 0:3 uległa na boisku rywala Celcie Vigo.

Michał Piegza
piłkarze Celty Vigo Getty Images / Salvador Sas / Na zdjęciu: piłkarze Celty Vigo
Fatalnie w sezon weszli piłkarze Cadizu. W 4. kolejce drużyna przegrała po raz czwarty. Tym razem z Celtą Vigo, na boisku rywala. Zawodnikom z Kadyksu ponownie w meczu nie udało się zdobyć gola.

Gospodarze strzelanie rozpoczęli dopiero po przerwie. Do zdobycia trzech goli Celcie wystarczyło niespełna dwadzieścia minut.

Po kolejnej porażce Cadiz bez punktów plasuje się na ostatniej pozycji w La Liga. Celta Vigo z siedmioma punktami obecnie jest 6.

Celta Vigo - Cadiz CF 3:0 (0:0)
1:0 - Aspas 56'
2:0 - Rodriguez 62'
3:0 - Aspas 75'