Gol sezonu w Ekstraklasie. Co tam się wydarzyło?! [WIDEO]

W 8. kolejce PKO Ekstraklasy Stal Mielec pokonała na własnym stadionie Śląsk Wrocław 2:0. Ozdobą meczu był gol...samobójczy Javiera Hyjka, który pokonał swojego bramkarza strzałem z własnej połowy.

Rafał Sierhej
Gol sezonu w Ekstraklasie? Twitter / Canal + Online / Gol sezonu w Ekstraklasie?
Stal Mielec rozpoczęła sezon zdecydowanie lepiej, niż ktokolwiek mógłby prawdopodobnie przypuszczać. Zespół z Podkarpacia po siedmiu meczach miał na swoim koncie 10 punktów. Śląsk przed startem meczu miał jeden punkt mniej.

Po zakończeniu spotkania w Mielcu w zupełnie innych nastrojach są piłkarze obu drużyn. Goście w Mielcu nie przeskoczyli swoich rywali. Wręcz przeciwnie, to gospodarze zwiększyli przewagę punktową w tabeli PKO Ekstraklasy.

Już od 24. minuty podopieczni Ivana Djurdjevicia musieli gonić wynik po golu Hamulicia. Jednak to nie przez pryzmat tej bramki kibice i eksperci będą wspominać tę rywalizację.

Co gorsze dla gości głównym motywem, o jakim będzie się mówić jest gol na 2:0 dla Stali Mielec. Strzelił go swojemu bramkarzowi Javier Ajenjo Hyjek, znajdując się jeszcze na własnej połowie. To trzeba po prostu zobaczyć.