Szalone dwie minuty w meczu Ligi Mistrzów! Po tych golach już się nie podnieśli [WIDEO]

Sporting Lizbona odniósł pewne zwycięstwo z Eintrachtem Frankfurt w meczu pierwszej kolejki grupowej fazy Ligi Mistrzów 2022/2023. Zobacz bramki, które padły w odstępie ledwie dwóch minut spotkania.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Edwards strzela pierwszą bramkę w meczu Ligi Mistrzów 2022/2023 pomiędzy Eintrachtem Frankfurt i Sportingiem Lizbona (końcowy wynik: 0:3) Twitter / twitter.com/polsatsport / Edwards strzela pierwszą bramkę w meczu Ligi Mistrzów 2022/2023 pomiędzy Eintrachtem Frankfurt i Sportingiem Lizbona (końcowy wynik: 0:3)
W meczu Eintracht Frankfurt - Sporting Lizbona długo utrzymywał się bezbramkowy remis. Worek z golami rozwiązał się dopiero po godzinie gry, a z trafień cieszyli się wyłącznie piłkarze gości.

To było prawdziwe szaleństwo w wykonaniu Sportingu Lizbona. W 65. minucie Hidemasa Morita zagrał w pole karne do Marcusa Edwardsa, a ten ładnym zwodem minął rywala i z kilku metrów trafił do siatki.

Dosłownie po chwili Edwards do bramki dołożył asystę. Anglik ponownie zaczarował w polu karnym po czym wypatrzył dobrze ustawionego Francisco Trincao, który podwyższył wynik meczu (oba gole zobaczysz niżej).

Po dwuminutowym nokaucie Eintracht już się nie podniósł. Na dodatek w końcówce Portugalczycy ustalili wynik meczu na 3:0 po trafieniu Nuno Santosa.

Piłkarze Sportingu nie mogli wymarzyć sobie lepszego początku Ligi Mistrzów. W grupie D o awans do fazy pucharowej walczą jeszcze ekipy Tottenhamu Hotspur i Olympique Marsylia.