"Co za spokój". Nietypowa cieszynka Ronaldo

Cristiano Ronaldo bohaterem Manchesteru United. Portugalczyk zdobył gola, który zapewnił drużynie komplet punktów. Wszyscy zwrócili uwagę na jego cieszynkę.

Krzysztof Kaczmarczyk
Cristiano Ronaldo i Antony Twitter / oficjalny profil Viaplay / Cristiano Ronaldo i Antony
W letnim okienku Cristiano Ronaldo chciał odejść z Old Trafford. Erik ten Hag przekonywał jednak, że Portugalczyk musi zostać, bo jest bardzo dobrym piłkarzem i będzie ważnym ogniwem w jego drużynie po czym... przyspawał go do ławki.

Gdy podczas meczów kamery "pokazują" 37-latka na ławce rezerwowych, na jego twarzy widać tylko jedną emocję. To frustracja.

I niedzielny pojedynek z Evertonem 37-latek ponownie rozpoczął wśród rezerwowych, ale... sytuacja na boisku wymusiła zmianę. Ronaldo pojawił się na murawie już w 29. minucie zastępując Anthony'ego Martiala.

Portugalczyk szybko zabrał się do roboty i w 44. minucie kapitalnie wykończył akcję "Czerwonych Diabłów". Swoje trafienie celebrował... w dość nietypowy sposób razem z Antony'm, zdobywcą pierwszego gola dla United.

Więcej o meczu -->> Rehabilitacja Manchesteru United. Cristiano Ronaldo na wagę wygranej

"Co za spokój po golu u Cristiano Ronaldo i Antony'ego Wyjątkowa cieszynka gwiazd Manchesteru United po golu na 2:1 z Evertonem" - napisano na profilu społecznościowym Viaplay, która transmitowała mecz.

Ronaldo, dla którego było to historyczne trafienie. Był to jego gol numer 700 w karierze klubowej. Nikt nie strzelił więcej.