"Coś niewiarygodnego". Komentator TV wpadł w ekstazę. Nic dziwnego

W meczu ligi francuskiej w Montpellier Elye Wahi zszokował obserwatorów. To było prawdziwe "golazo" w wykonaniu młodego napastnika.

Piotr Bobakowski
Elye Wahi strzela gola w meczu z Lyonem Twitter / twitter.com/ELEVENSPORTSPL / Elye Wahi strzela gola w meczu z Lyonem
"UWAGA! GOLAZO! Przepięknie się złożył do tego strzału Elye Wahi! Zobaczcie tę cudowną bramkę dla Montpellier HSC!" - skomentowano na profilu na Twitterze telewizji Eleven Sports, gdzie zamieszczono wideo (patrz poniżej) z pięknym golem strzelonym przez napastnika ekipy gospodarzy.

19-letni Wahi w 70. minucie meczu 12. kolejki z Olympique Lyon (przy stanie 0:1) popisał się fantastycznym uderzeniem z pola karnego, po którym kibice na Stade de la Mosson w Montpellier oszaleli z radości.

Świetną asystę przy golu zaliczył Jordan Ferri. "Ależ trafienie! Zrobił to w takim stylu, że możemy się tylko łapać za głowy. To rzeczywiście coś niewiarygodnego. Tutaj jest jeden z głównych konkurentów do bramki kolejki" - ocenili komentatorzy Eleven Sports.

Gol Wahiego nie zapewnił jednak Montpellier nawet punktu. Lyon w 90. minucie zdobył bowiem drugą bramkę (strzelcem był Lacazette, pierwsze trafienie dla gości to dzieło Aouara) i z trudnego terenu wywiózł trzy punkty (1:2, więcej TUTAJ).